Uygun Fiyata Nakliyat Hizmeti Nasıl Verilir?

 

Ülkemizde en hızlı ve hareketli piyasalardan birisi nakliyat piyasasıdır. Nakliyat sektörüne hizmet vermek adına bir çok nakliyat firması kurulmuştur. Nakliyat piyasasında farklı fiyat politikasının oluşmasının temel nedenleri şunlardır:
1- Ekipman: Bir nakliyat firması bütün ekipmanları kiralama usulü ile piyasada iş yapmaya çalışıyorsa uygun fiyat vermesi mümkün değildir. Çünkü ekipmanların kiralanması, işçi ücretleri, vergi, iş yeri kirası gibi giderler hesap edildiğinde nakliyat maliyetleri oldukça yüksek çıkacaktır. Bugün asansör kiralama için en az 200 lira ödeyen bir nakliyat firması fiyat verirken asansör sistemini bünyesinde barındıran firmaya göre 200 lira fazla söyleyecektir.
2- Personel: Çalışan personel maaşlı çalışanlarsa nakliyat maliyeti oldukça düşük çıkacaktır. Günü birlik sağdan soldan toplama işçilerle iş yürüten nakliyat firmaları işçi maliyetleri yüksek olacağından dolayı size uygun fiyat veremeyecektir.
3- Hizmet Kalitesi: Sigortalı taşımacılık hizmeti veren firmalar sigorta şirketlerine ödeme yaptıkları için nakliyat maliyeti artacaktır. Ambalajlama işini nakliyat firması yapacaksa ambalaj malzemesi ve ambalajlama ekibinin çalışma yövmiyesi de hesaba katılacağı için nakliyat fiyatları artacaktır. Asansörlü taşımacılık hizmeti veren firmaların asansör maliyeti ortaya çıkacağı için nakliyat maliyetleri çoğalacaktır.

Mersin Evren Nakliyat firması olarak Mersin ili ve ilçelerinden tüm Türkiye geneline evden eve nakliyat hizmetini uygun fiyata alabilirsiniz. Bünyemizde çalışan maaşlı personel ve ekipmanlarımızla nakliyat maliyetlerini düşürerek size uygun fiyat vermeyi kendimize görev edindik.