Taşımacılıkta Mersin Evren Nakliyat

 

Mersin Evren Nakliyat olarak kurulduğumuz günden itibaren mutlu müşteriler oluşturmaya devam ediyoruz. Gücümüzü mutlu ettiğimiz müşterilerden alan firmamız bu yüzden reklam vermeye hiç ihtiyaç duymamıştır. En iyi reklam verilen hizmetin kalitesidir, düşüncesi ile yola çıkan firmamız bugün Mersin ilinde parmakla gösterilen nakliyat firmalarından birisi haline geldi.

Mersin Nakliyat firması olarak planlı ve programlı bir çalışma sitilimiz vardır. Düzensizliğin olduğu yerde huzursuzluk olduğunu bilen firmamızda her şey bir saat gibi planlıdır. Bizi aramanız halinde ev adresinizi alarak hemen ücretsiz ekspertiz ekibimiz yerinde eşya ve durum analizi yapmaya gelir. Ekspertiz ekibi eşyaların hangi araçla, hangi gün taşınacağı, eşyaların taşınma maliyeti konusunda size rapor sunar. Anlaşma dahilinde ekspertiz ekibi eşyalarınızın sigortalanmasını gerçekleştirir.

Ekspertiz ekibi yerini ambalajlama ekibine bırakır. Eşyalarınız bir güzel ambalajlanır. Amaç eşyalarınızın zarar görmeden temiz bir şekilde taşınmasını sağlamaktır. Bütün eşyalarınız ambalaj malzemeleri ile kaplanır taşınacak hale getirilir

Ambalajlama işi bittikten sonra taşınacağı zaman beklenir. Taşıma zamanı şoför, hamal, asansör sistemi, montaj ustası evinize gelerek eşyalarınızın taşınmasını sağlar. Eşyalarınız güvenli bir şekilde araca yüklenir ve taşınacağı adrese gider. Ekibimiz eşyalarınızı evinize bırakıp hemen oradan ayrılmaz. Ev taşıma konusunda size yardımcı olmak adına bütün eşyalarınızın montaj ve yerleştirilmesinde size yardımcı olur. Hangi eşya hangi odaya konulacaksa ayarlamayı yaparlar.

Mersin Evren Nakliyat olarak gerek taşıma öncesi, gerek taşıma sırasında gerekse taşıma sonrasında sürekli yanınızda olmayı kendimize görev edindik. Her müşteri özeldir bu yüzden onun memnun olması bizim büyümemiz demektir. Her müşteri tek alışverişlik müşteri olarak düşünen nakliyat firmalarının büyümesi zaten söz konusu değildir.