Taşımacılıkta İnce Hesaplar

 

Taşınmak oldukça maliyetli bir iştir. Her taşınma döneminde insanların cebinden oldukça yüklü para çıkar. Taşınma maliyetlerini düşürmek için piyasada ne kadar nakliyat firması var hepsini tararız. Bize en uygun fiyatı veren firmayı seçeriz.Firma belirlemede belirlediğimiz uygun fiyat kriteri bize genelde pişmanlık olarak geri döner. Nakliyat belirlemede tek kriter uygun fiyat olmamalıdır. Çünkü siz hayatınız boyunca didinip çalıştığınız ve zorluklar içinde aldığınız eşyaları bir firmaya güvenip taşımasını veriyorsunuz. Eşyalarınızın başına bir iş gelebilir 3 lira kar edeyim derken 10 lira zarar edebilirsiniz.

Taşımacılık sektöründe ince hesap yapıp işi ucuza getirmek isteyen kimileri 1 kamyon kiralayıp 2 hamalla işi çözmeyi hedefler. Taşıma sadece 1 kamyon ve 2 hamalla yapılacak iş değildir. Eşyaların paketlenip ambalajlanması, eşyaların montaj ve demontaj işleri, kamyon kirası, hamal parası, hamalların öğlen yemekleri, sigara çay ve kola paraları hesap edildiğinde işi nakliyat firmasına vermenin daha mantıklı olduğu ortaya çıkıyor. Hamal eşyanızı taşırken düşürdü kırdı. Küçük bir pardon ve özürle kırılan eşyanıza elveda demek zorundasınız. Nakliyat firmaları garantili ve sigortalı taşımacılık yaptığı için olası kazalarda eşyalarınızın bedeli tarafınıza ödenir.

Taşımacılıkta ince hesaplar yapıyorsanız Mersin Evren Nakliyat firmasını il sıraya almalısınız. Şirket bünyesinde çalışan maaşlı elemanları ve kendi bünyesine ait iş makineleri ile taşınma maliyetlerini düşüren firma Mersin ilinde size en uygun nakliyat fiyatını veren firma olacaktır.