Taşımacılıkta Güvenin Adresi

Mersin ili ve ilçelerinin nakliyat ihtiyaçlarına cevap vermek adına kurulan Evren Evden eve nakliyat firması her geçen gün büyümeye devam ediyor.  Türkiye’nin her noktasına uygun fiyatla ambalajlı ve sigortalı taşımacılık yapan firma Mersin’in bütün ilçelerinde hizmet ağını genişletti.  Mersin Evren evden eve nakliyat firması ile yakın zamanda taşımacılık filosunu genişleten firma bugün ülkemizin en saygın nakliyat firması haline geldi.

Evren evden eve nakliyat firmasında ekspertiz ücretsiz verilir. Ekip önce evinize eşya analizi için gelir. Eşyalarınızın hangi araçla ne zaman nasıl taşınacağı ne kadar ücret karşılığı taşınacağı gibi konularda size bilgi verilir. Anlaşma sağlanması halinde ekip eşyalarınızı önce sigortalar. Daha sonra eşyalarınız ambalajlı bir şekilde paketlenir. Beyaz eşya ve mobilyalarınızın sökümü yapılır. Taşıma için gün ve zaman kararlaştırılır. Tüm bu hizmetler Mersin Evren evden eve nakliyat firmasında ücretsiz yapılır. Anlaşmada kaç para söylenmişse taşıma bitince sizden o ücret talep edilir.

Nakliyat işi ustalık gerektirir. Her firma eşyanızı taşır ama her firma sizi taşımacılık konusunda mutlu edemez. Verilen sözlerin tutulması, eşyalarınızın zarar görmeden taşınması, zamanında taşınması, uygun fiyata taşıma, asansörlü taşımacılık, ambalajlı taşımacılık gibi hususlarda sizi üzmeyen bir firma arıyorsanız  Mersin Evren evden eve nakliyat firmasını tercih edebilirsiniz.  Pişmanlıklarınıza bir yenisini eklemek istemiyorsanız tavsiyelerimize uymalısınız.