Sözünde Duran Firma

 

Mersin Evren Nakliyat firması olarak sözü dolaştırmak yerine kaliteli hizmet vermeyi ilke edindi. Nakliyat sektöründe sözler genelde hep söylenir, işe gelince iş hep yokuşa sürülür. Garantili taşımacılık hizmeti verildiği iddia edilir. Eşyalarınızın başına en ufak bir şey geldiği zaman topu size atıp olaydan sıyrılmaya çalışır. Ya ambalajlama hatası yapılmıştır, yada iyi sarılmamıştır. Bu yüzden eşyalarınızın başına bir iş gelmesi normal bir durum olurken hamalın düşürmesi eşyanızı sağa sola çapması anormal bir durumdur.

Mersin Evren Nakliyat firması olarak verdiğimiz tüm sözlerin arkasında duruyoruz. Taşımacılık işini şansa bırakmıyoruz. Tüm eşyalarınızı işlem öncesi sigortalıyoruz. Olası tüm kazaları önceden hesap edip eşyalarınızın başına bir iş geldiğinde tamamını ödüyoruz. Böylece içiniz rahat güvenli bir taşımacılık işlemini başlatmış oluyorsunuz. Hasar gören tüm eşyalarınız sigorta şirketi tarafından karşılanıyor.

Mersin Evren nakliyat firması size verdiği iş takvimine uyar. Çünkü bu takvime uyulmadığında insanların ne kadar zor duruma düşeceğini tahmin eder. Herhangi bir aksilik olmadığı sürece verilen gün ve saat aralığında mutlaka eşyalarınız taşınmış olur. Bahanelerin arkasına sığınmak yerine dürüst olmayı seçen firma bugün Mersinde güvenilir nakliyat firmaları arasında gösterilir.

Mersin Evren Nakliyat sizinle ne konuşmuşsa konuşulan tüm sözlerin her zaman arkasında yer alır. Fiyatta kaça anlaşıldıysa o dur. Teslimat ne zamana belirlendiyse o saatte yapılır. Asansörlü taşımacılık, ambalajlı taşımacılık, sigortalı taşımacılık deyip sonrasında bu hizmetlerin hiçbirini vermeyen firmalar müşterilerini mağdur etmeye devam ediyor. Evren Nakliyat firmasında bu söylenenlerin yaşanması mümkün değildir.