Son Pişmanlık Fayda Etmez

Uzun Yıllardır hizmet vermeye başlayan nakliyat firmamız her geçen gün şube sayısını arttırarak çok geniş bir filoya sahip oldu. Profesyonel bir çalışma ilkesi belirleyen firmamız eğitimli kadrosu ile evden eve nakliyat firması olma konusunda kurumsal firma boyutuna ulaşmıştır.

Nakliyat firmamız İstanbul’un bir çok ilçesinde hizmet vermeye devam ediyor. Özellikle evden eve nakliyat konusunda müşterilerimizden çok olumlu dönütler alıyoruz. Plana sadık kalan çalışma ekiplerimiz her iş sonrası mutlu müşteri kazanmanın mutluluğunu yaşıyor. Ne yaptığını bilen nakliyat firması olarak düzenli ve sorunsuz taşımacılık yapıyoruz.

Mersin Evren evden eve nakliyat firması olarak eşyanızı mesafe sınırı tanımaksızın taşıyoruz. Her türlü eşyanızı garantili ve sigortalı bir şekilde taşıyoruz. Ücretsiz ekspertizimiz eşyalarınızın bedelini tespit edip eşyalarınızı sigortalar. Eşyaların hangi araçla taşınacağına ve ne kadar taşıma bedeli olacağını belirler. Taşıma öncesi paketleme işlemi tarafımızdan sağlanır. Eşyalarınız yerinden alınır, taşınacak yere götürülüp montaj edilip teslim edilir.

Evren nakliyat müşteri memnuniyet ilkesine göre çalışan öncü nakliyat firmalardan birisidir.  Taşımacılık konusunda pişmanlıklarınıza bir yenisini eklemek istemiyorsanız taşımacılık konusunda bizi tercih edebilirsiniz. Uzman ekip ve iş deneyimi ile nakliyat konusunda sizi üzmeyecek bir firmayız. Kalitemiz anlatılmaz yaşanır. Bizimle daha önce iş yapan değerli müşterilerimizin yorum ve görüşlerini alarak tercihinizi bizden yana kullanabilirsiniz.