Sigortalı ve Temiz Taşımacılık

Mersin Evren Evden eve nakliyat firması olarak Mersin ilinde garantili ve sigortalı taşımacılık hizmeti veriyoruz. Eşyalarınızın ne kadar değerli ve kıymetli olduğunun bilincindeyiz. Bu yüzden hiçbir eşyanızı sigortalamadan taşımıyoruz. Taşıma konusunda uzman ekibimiz eşyalarınızı hasar görmeden taşımasını yapar. Olası bir kaza durumu için sigorta şirketimiz zarar gören eşyanızın bedelini tarafınıza öder.

Mersin Evren nakliyat firmasında garantili taşımacılık resmi evraklarla yapılır. Birçok firma sözde garantili taşıma hizmeti verdiğini söyler. Olası bir kaza durumunda ise zarar gören eşyanızın bedelini tarafınıza ödemezler. Böyle bir durumla karşılaşmak istemiyorsanız taşıma öncesinde mutlaka eşyalarınızın sigortasını yaptırmalısınız. Eşyalarınızı sigortaladığınızda eşyalarınızın başına bir iş geldiğinde elinizde hakkınızı arayabileceğiniz yasal bir belge olmaktadır.

Mersin Evren nakliyat firması güvenilir bir nakliyat firmasıdır. Mersin ilinde en çok tercih edilen nakliyat firmasıdır. Bunun en önemli sebebi tüm işlerinin düzgün ve yasal olmasıdır. Hiçbir müşterimizi şimdiye kadar mağdur etmedik. Eşyası zarar gören her müşterimizin zararını mutlaka karşılamışızdır. Büyümek ve gelişmek için mutlu müşteri kitlemizi arttırmayı hedefledik. Bu yüzden müşteri memnuniyet ilkesinden hiçbir zaman taviz vermedik.

Mersin ilinde garantili ve sigortalı taşımacılık için Mersin Evren Evden eve nakliyat firmasını tercih edebilirsiniz. Bize güvenerek ne kadar doğru bir iş yaptığınızı sağlam nakliyat hizmetlerini uygun fiyata alarak anlayacaksınız. Bizi tüm tanıdık ve dostlarınıza tavsiye edeceksiniz. Yanılmadığımızı bizden hizmet alarak anlayacaksınız.