Depolama Hizmeti

Depolama Hizmeti
Depolama Hizmeti

Yurt dışında çok uzun zamandır verilmekte olan depolama hizmetini Evren nakliyat olarak bizde Mersin şehrimizin bütün ilçelerinde ve çevre şehirlerde yaşayan kişilere güvenli depolarımız ile bu hizmeti vermekteyiz.  Sizin de yeni adresiniz taşınmanız için henüz hazır değilse ama eski adresi acilen boşaltmanız gerekiyorsa bu hizmetimizden yararlanabilir ve eşyalarınızın dilediğiniz süre boyunca depolarımızda kalmasını sağlayabilirsiniz. Bunun dışında bir miktar ağır ve kıymetli eşyanızın güvenli olarak bir depoda kalması gerekiyorsa, ofisinizi mevsimsel olarak kullanıyor diğer zamanlarda bunlara ihtiyacınız olmuyorsa bu hizmetimiz eşyaların güvenli bir yerde sizin tekrar kullanmaya başlayacağınız zaman için kalabilecektir.

Sigortalı Depolama Hizmeti Veriyoruz

Eşyalarınızın depolarımızda olduğu süre boyunca güvende olması için en üst seviyede önlemler alıyoruz. Aldığımız bu önlemler elbette sel, yangın, deprem gibi doğal afetlerin zarar vermesini engellemeye yeterli olmayabilecektir. Bu durumda oluşan zararın tanzim edilmesini sağlamak için de sigortalı nakliyat da olduğu gibi sigortalı depolama hizmeti veriyoruz. Eşyalarınız depolarımızda olduğu süre boyunca sigorta kapsamı içinde olmaktadır. Bu doğal afetler dışında eşyalarınıza depolarımızda bir zarar gelme olasılığı bulunmaz. Çünkü Evren nakliyat olarak depolarımızda havalandırma sistemi bulunmakta bu şekilde küf ve rutubet oluşumu engellenmektedir. Bundan başka böcek ve haşeratın zarar vermemesi için düzenli ilaçlama yapılmakta depolarımız temizlik personelimiz tarafından temizlenmektedir.

Depolama Hizmetinde Paketleme ve Ambalajlama Desteği Veriyoruz

Eşyalarınızın depolarımızda beklediği süre boyunca koruma altında olması için doğru şekilde paketleme ve ambalajlama yapılmış olması önemli ve bu amaçla müşterilerimize paketleme ve ambalajlama hizmeti veriyoruz. Eşyalarınızı isteğiniz halinde kendi araç ve personelimiz ile olduğu yerde önce uygun malzeme ile paketleme yaparak koruma altına alıyor ve sonrasında depolarımıza getiriyoruz. Tekrar eşyalarınıza ihtiyaç duymanız halinde firmamızı bu konuda bir hafta kadar önce bilgilendirmeniz yeterli olacaktır. Tam istediğiniz saatte eşyalarınızı alabilir ya da adresinize getirilmesini sağlayabilirsiniz. Evren nakliyat olarak Mersin şehrimizde nakliyat sektöründe hizmet kalitesini arttırmaya devam ediyor ve firmamızı tercih eden kişiler için %100 memnuniyet oluşturuyoruz.

Evren Evden Eve Nakliyat olarak Mersin ve tüm Türkiye'ye garantili evden eve nakliyat hizmeti veriyoruz.

Whatsapp Bilgi Hattı
WhatsApp