Packaging

Packaging
Packaging

Mersin şehrimizde yeni binaların sürekli inşa edilmeye devam etmesi ve çok büyük bir şehir olması nedeniyle evden eve nakliyat hizmetine çok fazla ihtiyaç duyulmaktadır. Evren nakliyat olarak bizde müşterilerimizin sorun yaşamayacakları bir taşınma deneyimi yaşamaları için üstün kalitede hizmet vermekteyiz. Mersin’in tüm ilçelerinde yaşayan kişilerin şehir içi taşınmasında ve şehir dışına taşınmalarında profesyonel kadromuz ile yanlarında yer almaktayız. Taşınma sürecinde en önemli işlemler arasında paketleme ve ambalajlama bulunmaktadır. Eşyaların tam koruma altına alınması için cinsine uygun olan malzeme ve teknik ile paketlenmesi gerekir. Firmamız personeli de bu konuda eğitim almış ve deneyimli kişilerden oluşmaktadır. Elektronik ve cam eşyalar paketlendikten sonra da içleri köpüklü kutulara yerleştirilmektedir. Mobilyaların sökülmesi ve tekrar kurulması işlemi de yine personelimiz tarafından yapılmaktadır.

Sigortalı Nakliyat İle İlave Koruma Önlemi

Evren nakliyat olarak mümkün olan bütün güvenlik önlemlerini alıyor ve eşyalarınızın zarar görmeden taşınmasını sağlıyoruz. Buna rağmen müşterilerimizin içlerinin rahat olması ve kıymetli eşyalarının ilave koruma altına alınmış olması amacıyla sigortalı nakliyat yapıyoruz. Bu şekilde istenmeyen bir zarar oluşması halinde müşterilerimizin sıkıntı yaşamasını önlüyor ve onların zararlarının sigorta şirketi tarafından karşılanmasını sağlıyoruz. Eşyaların gerçek değerinden sigorta yapılması ise önemli bir noktadır ve bunu da ücretsiz ekspertiz hizmetimiz ile sağlıyoruz. Taşınma maliyetini en aza indirmek isteyen kişilere parça eşya nakliyatı hizmetimiz ile özel çözümler üretiyoruz.

Asansörlü Nakliyat Yapıyoruz

Eskiden taşınma sırasında eşyaların bina merdivenlerinden taşınması sırasında düşme, sürtünme gibi nedenler ile zarar görmeleri gibi bir durum ortaya çıkabiliyordu. Evren nakliyat olarak bu duruma getirdiğimiz çözüm olarak asansörlü nakliyat bulunmaktadır. Yeni nesil taşımacılık hizmeti olarak ev ve ofis eşyalarınızı kaçıncı katta olursa olsun firmamıza ait asansör sistemlerimiz ile taşıyoruz. Bu sayede eşyaların zarar görme ihtimalini ortadan kaldırmakla kalmıyor ayrıca taşınma süresini de en aza indirerek sizlerin yeni adresinizde normal hayatınıza bir an önce başlayabilmenizi sağlıyoruz. Firmamızın sunduğu bütün hizmetler için bilgi almak ve aklınıza takılan sorulara cevap bulmak için bizi istediğiniz zaman arayabilirsiniz.

As Evren Evden Eve Nakliyat, we provide guaranteed house-to-house transportation service to Mersin and all over Turkey.

Whatsapp Bilgi Hattı
WhatsApp