Mersin Parça Eşya Taşımacılığı

Mersin Parça Eşya Taşımacılığı
Mersin Parça Eşya Taşımacılığı

Evren nakliyat olarak Mersin şehrimizde faaliyet göstermekte evini ve ofisini taşıması gereken kişilerin üstün kalitede hizmet almasını uzun yıllara dayanan tecrübemiz ile sağlamaktayız. Taşınma sürecinin stresli ve yüksek maliyetli olması kişileri zorlayabilmektedir. Bu durumda firma olarak bu duruma özel çözümler üretiyor ve isteyen müşterilerimizin Mersin parça eşya taşımacılığı hizmetimizden yararlanmalarını sağlıyoruz. Bu hizmetimiz ile aynı yönde taşınacak eşyalar aynı araç ile taşınmakta bu sayede de taşınma maliyeti oldukça düşmektedir. Araçlarımızın yeni model ve içlerinin çok geniş olması bu hizmetin sorun yaşanmadan verilmesini sağlamaktadır. Ev ya da ofis eşyalarınızın miktarı bu hizmet için uygun ise yetkili personelimiz bu konuda size yardımcı olacaktır.

Sigortalı Parça Eşya Taşımacılığı

Mersin’nın tüm ilçeleri arasında bu hizmeti veriyor ayrıca şehirler arası nakliyat hizmetimizi de bu şekilde veriyoruz. Bu sayede de öğrenci evine eşya gönderecekler, yazlığına eşya götürecekler gibi çeşitli nedenler ile az miktarda eşyanın güvenli bir şekilde nakliyesinin yapılmasını isteyen kişiler bu hizmetimizden yararlanmaktadır. Bütün müşterilerimizin eşyaları bizim için değerlidir ve onların güvenli olarak taşınması için mümkün olan bütün önlemleri alıyoruz. Bu önlemler arasında sigortalı nakliyat yer almaktadır. Sigortanın eşyaların gerçek değerinden yapılması için de ücretsiz ekspertiz hizmeti vermekteyiz. Ayrıca eksper arkadaşlarımız eşyalarınızın olduğu adrese gelmekte ve taşınma maliyetini de belirlemektedir.

Asansörlü Nakliyat Yapıyoruz

Bütün hizmetlerimizde kaliteden ödün vermeden hizmet veriyoruz. Bunun için de eşyalarınızın araçlara yüklenmesi ve boşaltılması sırasında zarar görmemeleri için asansörlü nakliyat hizmeti veriyoruz. Portatif asansörlerimizi binanızın önüne getiriyor ve eşyaları bina merdivenlerini kullanmadan taşıyoruz. Geniş bir ekibe sahibiz ve müşterilerimizi asla bekletmiyor her zaman tam söz verdiğimiz saatte geliyor ve işimizi planlı bir şekilde yaparak müşterilerimizin memnun olmasını sağlıyoruz. Eşyalarınızın araçlara yüklenmesi sırasında diğer eşyalar ile karışma ihtimali hiç yoktur. Bu konuda önlem alınmaktadır. Dilerseniz bu sırada sizlerde araç başında durarak alınan önlemleri görebilirsiniz. Evren nakliyat olarak %100 müşteri memnuniyeti oluşturmakta ve onların eşyalarının zarar görmeden aşınmasını sağlamaktayız.

Evren Evden Eve Nakliyat olarak Mersin ve tüm Türkiye'ye garantili evden eve nakliyat hizmeti veriyoruz.

Whatsapp Bilgi Hattı
WhatsApp