Mersin Office Transportation

Mersin Office Transportation
Mersin Office Transportation

Nakliyat sektöründe verilen hizmetler arasında Mersin ofis taşımacılığı da yer almaktadır. Ofislerin taşınması sırasında azami dikkat ve tecrübe gerektiği içinde ofisinizi şehir içinde ya da şehir dışına taşımanız gerektiğinde Evren nakliyat gibi uzun yıllardır bu sektörde yer alan firmamızı tercih etmelisiniz. Mersin’da faaliyet gösteren firmamız kaliteden ödün vermeden ofislerini taşıması gereken kişilere hizmet vermektedir. Ofis eşyanızın az ya da çok olması fark etmeden titiz bir şekilde deneyimli ekibimiz tarafından taşınmaktadır. Belli bir sistem içinde ofis eşyalarınızın paketleme ve ambalajlama işlemi yapılmakta bu sayede yeni ofiste de yerleştirmek sorun olmamaktadır.

Sigortalı Ofis Taşımacılığı

Ofis eşyalarının çok kıymetli olduğu düşünüldüğünde bunların taşınması sırasında oluşacak bir hasarın müşterilerimizi zor durumda bırakmasının önüne geçmek için sigortalı nakliyat hizmeti vermekteyiz. Alanında uzman olan ekspertiz ekibimiz ofisinizin taşınması için firmamızı tercih etmeniz halinde taşınma öncesinde gelecek eşyaların gerçek değerinden sigortalanması için ekspertiz raporu hazırlayacak ayrıca eşyaların miktarı görülerek fiyat teklifini hazırlayacaktır. Evren nakliyat firmamızı tercih etmeniz halinde de geniş bir ekip ile gelinecek en kısa zamanda taşınma işlemi bitirilecek ve işlerinizde bir aksama olmadan yeni ofisinizde çalışmaya devam edebilmeniz sağlanacaktır. Eşyaların araç içinde de güvende olmasına önem veriyor ve araçlarımızı düzenli olarak yenilemek ile kalmıyor bu araçların içlerini de süngerle kaplıyoruz.

Ofis Taşımacılığında Müşteri Memnuniyetine Önem Veriyoruz

Evren nakliyat olarak bütün nakliyat hizmetlerimiz sırasında %100 müşteri memnuniyeti hedefimize ulaşmak için profesyonel bir ekip ile hizmet vermeye önem veriyoruz. Taşınma olayının en kısa sürede sonuçlanması için ekibimizin geniş olmasıyla yetinmiyor ayrıca modern teknolojiye sahip olan asansör sistemlerimiz ile asansörlü nakliyat hizmeti veriyoruz. Asansör sistemlerimiz ile plazalar gibi yüksek binaların üst katlarında bulunan ofislerinde sıkıntı olmadan taşınabilmesini sağlıyoruz. Yılın her günü kesintisiz hizmet vererek size en uygun olan zaman içinde taşınabilmenizi sağlıyoruz. Ofis eşyalarınızın taşınması için daha uygun maliyet ile taşınmasını istemeniz halinde parça eşya taşımacılığı hizmetimiz ile sizlere yardımcı oluyoruz.

As Evren Evden Eve Nakliyat, we provide guaranteed house-to-house transportation service to Mersin and all over Turkey.

Whatsapp Bilgi Hattı
WhatsApp