Mersin House to House Transportation

Mersin House to House Transportation
Mersin House to House Transportation

Evren nakliyat firmamız ile nakliyat sektöründe hizmet kalitesini arttırmakta ve Mersin şehrimizde Mersin evden eve nakliyat hizmeti vermekteyiz. Mersin’in bütün ilçeleri arasında evini ya da ofisini taşıması gereken kişilere hizmet vermekle kalmıyor ayrıca şehirler arası nakliyat hizmetimiz ile Türkiye’nin her noktasına sıkıntı yaşamadan taşınabilmenizi sağlıyoruz. Müşterilerimizin eşyalarının zarar görmeden taşınması için özel önlemler alıyor ve profesyonel kadromuz ile memnun olacağınız bir taşınma deneyimi yaşamanızı sağlıyoruz. Paketleme ve ambalajlama konusunda uzman olan geniş bir ekibe sahibiz ve TSE standartlarında ambalaj malzemesi kullanıyoruz. Avrupa’da kullanılan paketleme tekniklerini kullanıyor eşyalarınızın zarar görmesini önlüyoruz. Taşınma sırasında sizin beklemenize gerek yok çünkü firmamızın yetkili personeli gerekli denetimi sağlamakta nakliyatın sorun yaşanmadan gerçekleşmesini sağlamaktadırlar.

Sigortalı Nakliyat Hizmeti İle Eşyalarınıza Ekstra Koruma

Sigortanın günümüz dünyasında önem kazandığı görülmekte ve Evren nakliyat olarak bizde sigorta konusuna özel önem vermekteyiz. Evden eve nakliyat, ofis taşımacılığı, parça eşya taşımacılığı, depolama gibi bütün hizmetlerimizde sigortayı ihmal etmiyor ve sigortalı nakliyat hizmeti veriyoruz. Ücretsiz ekspertiz hizmeti veriyor olmamız sayesinde eşyalarınızın gerçek değerinden sigortalanmasını sağlıyoruz. Sigorta ekibimiz evinize girer girmez başlamakta ve eşyalar yeni adrese taşınana kadar devam etmektedir. Eşyaların zarar görmemesi için aldığımız önlemler arasında araçlarımızın yeni model ve içlerinin süngerle kaplanmış olması bulunmaktadır. Ev ve ofis eşyalarının taşınmasına uygun içleri geniş araçlarımızı profesyonel sürücüler kullanmakta yolların bozuk olması nedeniyle eşyaların araç içinde sarsılmasını önlemekte mümkün olan en iyi yolları kullanmaktadırlar.

Asansörlü Nakliyat Yapıyoruz

Mersin ilimizde binaların yüksek katlı olarak yapılıyor olması ile taşınması gereken kişiler için kaliteli hizmet vermek ve onların eşyalarının bina merdivenlerinden indirilmesi sırasında zarar görmesini önlemek için Mersin asansörlü nakliyat hizmeti vermekteyiz. Evren nakliyat olarak asansör sistemlerimizi kullanarak eşyaların güvenli bir şekilde araçlarımıza yüklenmesini ve yeni adresinizde boşaltılmasını sağlamaktayız. Yetkili personelimiz aklınıza takılan bütün soruların cevap bulmasını sağlamakta, %100 müşteri memnuniyeti olması için kaliteden ödün vermeden hizmet vermektedir. Sıkıntı yaşamadan taşınmak için firmamızı tercih etmelisiniz.

As Evren Evden Eve Nakliyat, we provide guaranteed house-to-house transportation service to Mersin and all over Turkey.

Whatsapp Bilgi Hattı
WhatsApp