Mersin Elevator Transportation

Mersin Elevator Transportation
Mersin Elevator Transportation

Günümüzde insanlar bütün hizmetlerde olduğu gibi nakliyat hizmetini de işinin ehli olan firmalardan almayı tercih etmektedirler. Bu nakliyat firmaları arasında da Evren nakliyat olarak bizler teknolojinin getirdiği bütün yenilikleri kullanmakta ve müşterilerimizin sorun yaşamadan taşınabilmelerini sağlamaktayız. Avrupa’da uzun zamandır Mersin asansörlü nakliyat yapılmakta ve bizde bu teknolojiyi ülkemize getirerek taşınmanın hem daha sağlıklı hem de daha hızlı olarak gerçekleşmesini sağlamaktayız. Firmamıza ait olan asansör sistemleri binanızın önüne getirilmekte özenle paketleme ve ambalajlama yapılmış eşyaları bu asansörler ile kol gücü kullanılmadan araçlara yüklenmektedir. Çok gelişmiş özel asansör sistemlerimizin olması sayesinde çok yüksek binaların üst katlarında oturan kişilerinde sorun yaşamadan taşınabilmesini sağlamaktayız.

Paketleme ve Ambalajlama Desteği Veriyoruz

Evren nakliyat olarak evini ya da ofisini taşıyacak kişilerin eşyalarının zarar görmeden taşınmasına büyük önem veriyor bunun içinde eğitimli uzman bir ekip ile hizmet veriyoruz. Alanında uzman olan ekibimiz özel teknikler ile her eşyayı kendi cinsine uygun ambalaj malzemesi ile koruma altına almakta paketleme ve ambalajlama yapmaktadır. Elektronik ve kırılacak eşyalara ekstra önlem olarak ayrıca içleri köpüklü kutulara yerleştirmektedirler. Ekibimiz geniştir ve eşyalarınızın miktarına bağlı olarak yeteli sayıda personel ile tam söz verdiğimiz saatte gelmekteyiz. Mobilyaların demontajını ve montajını da yine alanında uzman personelimiz yapmaktadır. Mersin merkezli olan firmamız şehrimizin bütün ilçelerine hizmet vermekte şehir dışına taşınmanız gerektiğinde de hiçbir il ya da ilçe için uzak demeden taşınabilmenizi sağlamaktayız.

Sigortalı Nakliyat İle Eşyalarınız Güvende

Taşınma süreci içinde her ne kadar firma olarak biz gerekli bütün önlemleri alıyor olsak da istenmeyen kazalar oluşması halinde bundan müşterilerimizin sıkıntı yaşamasını önlemek için Mersin sigortalı nakliyat hizmeti vermekteyiz. Diğer nakliyat firmaları gibi bunu sözde değil gerçekten yapmakta eşyalarınızın gerçek değerinden sigortalanması için ücretsiz ekspertiz hizmeti vermekteyiz. Ayrıca gelecek ekspertiz ekibimiz bu sırada eşyaların miktarını da görmekte ve bütçenizi zorlamayacak uygun fiyat teklifleri hazırlamaktadır. Nakliyat sırasında asla ilave maliyetler çıkartmamaktayız. Evden eve nakliyat, ofis taşımacılığı, şehirler arası nakliyat, parça eşya taşımacılığı, depolama gibi sizlere özel çözümler halinde sunduğumuz bütün hizmetlerimizin sigorta kapsamında olmasına dikkat etmekteyiz.

As Evren Evden Eve Nakliyat, we provide guaranteed house-to-house transportation service to Mersin and all over Turkey.

Whatsapp Bilgi Hattı
WhatsApp