Mersin Asansör Kiralama Hizmeti

Mersin Asansör Kiralama Hizmeti
Mersin Asansör Kiralama Hizmeti

Bina merdivenlerinin yük ve eşya taşınmasına uygun olmaması ile firmalar kimi zaman bina dışından kullanılan portatif asansör sistemlerine ihtiyaç duymaktadırlar. Bu asansör sistemlerinin fiyatlarının oldukça yüksek olması nedeniyle de kısa bir süreliğine ihtiyaç duyulması halinde Mersin asansör kiralama hizmeti alınması daha uygun fiyatlı olmaktadır. Evren nakliyat olarak bizde sahip olduğumuz modern asansör sistemlerini ihtiyaç duyan firmalara kiralamaktayız. Bütün bakımları yapılmış belgeleri tam olan asansörlerimiz çok yüksek binalara dahi mal ve eşya taşınması için güvenle kullanılabilmektedir. Firmamızdan asansör kiralayan firmalara gerektiğinde bunların kullanılması için eğitimli personel desteği vermekte ya da asansörü kullanacak olan personellerine eğitim vermekteyiz. Mersin merkezli firmamız tüm ilçelerine ve çevre illere asansör kiralama konusunda hizmet vermektedir.

Mersin Asansör Kiralama Fiyatları

Asansör kiralama fiyatları da kiralanacak olan asansörün özelliklerine bağlı olarak değişiklik göstermektedir. Bu nedenle asansör kiralama hizmeti sırasında belli bir fiyat listesi olmamakta bu nedenle asansör kiralamak istediğinizde bunu yetkili arkadaşlarımız ile görüşmeli kiralamak istediğiniz asansörün özelliklerini ve ne kadar süre boyunca sizde kalmasını istediğinizi belirtmelisiniz. Bu ve benzeri bilgileri aldıktan sonra yetkili arkadaşlarımız sizler için uygun olacak fiyat teklifini hazırlayacaklardır. Teklifin uygun görülerek asansörün kiralanması halinde de asansör sistemlerimiz istediğiniz noktaya getirilerek size teslim edilecektir. Evren nakliyat olarak müşterilerimize her zaman uygun fiyat teklifleri hazırlamakta kaliteli hizmeti uygun fiyatla almalarını sağlamaktayız.

Mersin Asansörlü Nakliyat Hizmeti

Nakliyat firmaları için müşteri memnuniyeti taşınma olayının hızla ve sorun yaşanmadan sonuçlanması ile mümkün olmaktadır. Bunun gerçekleşmesi içinde teknolojiden yararlanmak şarttır. Evren nakliyat olarak asansörlü nakliyat yapıyor ve müşterilerimizin eşyalarının kol gücüne ihtiyaç duyulmadan güvenle ve hızla taşınmasını sağlıyoruz. Nakliyat firmaları için asansör kullanımının şart olduğunu biliyor bunun için de diğer nakliyat firmalarının asansör ihtiyaçları olduğunda en yüksek katlara ulaşan ve kısa sürede sorunsuz bir şekilde taşınılması için bu asansörlerimizi kiralıyoruz. Müşteri memnuniyeti odaklı olarak hizmet veriyor ve verdiğimiz bütün hizmetler hakkında merak ettiğiniz soruların cevabını da yetkili arkadaşlarımız ile veriyoruz. Sitemizden online olarak sorularınızı sorabilir ve fiyat teklifi alabilirsiniz.

Evren Evden Eve Nakliyat olarak Mersin ve tüm Türkiye'ye garantili evden eve nakliyat hizmeti veriyoruz.

Whatsapp Bilgi Hattı
WhatsApp