Mersin Şehir İçi Nakliyat

Mersin Şehir İçi Nakliyat
Mersin Şehir İçi Nakliyat

Mersin Türkiye’nin kalbi ve en büyük ikinci şehridir. Evren nakliyat olarak kentsel dönüşümün hızla sürdüğü Mersin şehrimizde şehir içi nakliyat hizmeti vermekteyiz. Dinamik kadromuz ile bütün ilçeler arasında sorun yaşamadan taşınabilmelerini sağlamaktayız. Şehir içinde olduğu gibi Türkiye’nin her il ve ilçesine taşınmanız gerektiğinde bunun için tecrübeli bir firma olarak yanınızda yer almaktayız. Evinizi ya da ofisinizi taşımanız gerektiğinde geniş ekibimiz ve yeni araçlarımız ile sizlere özel çözümler üretmekteyiz. Güvenilir olmaya önem veriyoruz ve müşterilerimizin taşınmalarını planlama yaparak gerçekleştiriyoruz. Bu sayede zaman kaybı yaşamaz ve eşyalarınızın taşınması için beklemek zorunda kalmazsınız. Tam söz verdiğimiz saatte geniş ekibimiz ile geliyor ve en kısa sürede sizlerin yeni adresinizde yaşamaya başlamanızı sağlıyoruz.

Paketleme ve Ambalajlama Hizmeti Veriyoruz

Evini ya da ofisini taşıyacak kişiler için alacakları hizmetin kalitesi önemlidir. Evren nakliyat firması olarak bizde müşterilerimize üstün kalitede hizmet vermekteyiz. Eşyaların tam olarak korunması için paketleme ve ambalajlama işlemini bu konuda eğitim almış uzman ekibimiz ile yapmaktayız. Her eşyayı kendi cinsine uygun TSE standartlarında kaliteli malzeme ile paketleme yaparak koruma altına almaktayız. Kırılacak ve elektronik eşyalar için ekstra koruma olarak içleri köpüklü kutular kullanmaktayız. Taşınma sırasında zarar görmesini önlemek için eşyaların araçlara yüklenmesi ve yeni adreste tahliye edilmesi sırasında asansörlü nakliyat hizmeti vermekteyiz. Bu şekilde kol gücü kullanmayarak eşyaların korunmasını sağlamaktayız.

Sigortalı Nakliyat İle Eşyalarınız Güvencede

Taşınmayı bir süreç olarak düşündüğünüzde bunun süre içinde istenmeyen kazaların olabilmektedir ve bu kazalar meydana geldiğinde müşterilerimizin mağdur olmasını önlemenin en doğru yöntemi ise sigortalı nakliyat olmaktadır. Evren nakliyat olarak şehir içi nakliyat, şehirler arası nakliyat, evden eve nakliyat, ofis taşımacılığı, parça eşya taşımacılığı ve depolama hizmetlerimizin hepsinde sigortayı ihmal etmiyor eşyaların gerçek değerinden sigortalanması için de ücretsiz ekspertiz hizmeti veriyoruz. %100 müşteri memnuniyeti sağlamayı başaran köklü bir nakliyat firması olarak müşterilerimizin taşınmalarının hiç gecikmemesi için yılın her günü kesintisiz olarak hizmet veriyoruz.

Evren Evden Eve Nakliyat olarak Mersin ve tüm Türkiye'ye garantili evden eve nakliyat hizmeti veriyoruz.

Whatsapp Bilgi Hattı
WhatsApp