Intercity Transportation

Intercity Transportation
Intercity Transportation

Şehir dışına taşınmak zaten son derece streslidir ve bu nedenle de evini ya da ofisini taşıması gereken kişiler güvenilir bir nakliyat firması arayışı içine girmektedirler. Evren nakliyat olarak müşterilerimize verdiğimiz sözlerde kesinlikle durmakta ve onların sorun yaşamadan taşınmalarını sağlamaktayız. Mersin merkezli firmamız Mersin’in tüm ilçelerinden ülkemizin bütün il ve ilçelerine taşınacak kişilere hizmet vermekte sorun yaşamadan taşınabilmelerini sağlamaktayız. Şehirler arası nakliyat yapmaya uygun yeni model geniş araç filomuz ile hizmet vermekteyiz. Uzun saatler içinde araç içinde kalacak eşyaların yolların bozuk olması nedeniyle yaşanacak sarsıntıdan etkilenmemesi için araçların içini süngerle kaplamaktayız.

Şehirler Arası Nakliyatta Sigorta Desteği

Nakliyat sırasında eşyaların sigorta kapsamı içinde olması çok önemlidir. Evren nakliyat olarak biz de sigortalı nakliyat hizmeti vermekteyiz. Tecrübeli bir firma olarak müşterilerimizin eşyalarının gerçek değerinden sigortalanmasını sağlıyor ve bir hasar olması halinde de bunun tam olarak sigorta şirketi tarafından karşılanmasını sağlıyoruz. Sigortalı nakliyat hizmetimizi bütün müşterilerimize sunuyor onların kıymetli eşyalarının güvence altına alınmasını sağlıyoruz. Firma olarak müşterilerimizin eşyalarının tam koruma altında taşınması için araç filomuzu sürekli yeniliyor içlerini süngerle kaplıyoruz. İçleri geniş olan araçlarımızda eşyalarınızın sıkışmadan rahat bir şekilde sarsılmadan taşınmasını sağlıyoruz. Eşyaların araçlara yüklenmesi ve yeni adreste boşaltılması için asansörlü nakliyat hizmeti vererek onların merdivenlerden taşınması sırasında zarar görme riskini ortadan kaldırıyoruz.

Profesyonel Bir Ekiple Paketleme ve Ambalajlama Yapıyoruz

Müşteri memnuniyetini üst düzeyde tutuyor ve bunun için de ekibimizi işinde en iyi olan kişilerden oluşturuyoruz. Bütün personelimizi yapacakları iş konusunda eğitimlere tabi tutuyor ve kimi zamanda testlerden geçirerek işinde iyi olmayan kişilerin ekibimizde yer almasına izin vermiyoruz. Paketleme ve ambalajlama işlemi taşınmanın en önemli aşamalarından biridir ve bunu işinde uzman ekibimiz dikkatle yapmaktadır. Mobilyaların demontajını ve montajını da yine ekibimiz yapmakta sizlerin bu ayrıntılar ile uğraşmanıza gerek bırakmamaktadır. Kırılabilecek cam ve elektronik eşyalarda ayrıca içi köpüklü kutulara yerleştirilmektedir. Taşınma konusunda aklınıza takılan bütün sorulara yetkili arkadaşlarımız net cevaplar vermekte ve sorun yaşamayacağınız bir taşınma deneyimini firma olarak sizlere yaşatmaktayız.

As Evren Evden Eve Nakliyat, we provide guaranteed house-to-house transportation service to Mersin and all over Turkey.

Whatsapp Bilgi Hattı
WhatsApp