Insured Transportation

Insured Transportation
Insured Transportation

Nakliyat sektöründe hizmet kalitesini arttırmak için Evren nakliyat olarak sürekli kendimizi geliştirmekteyiz. Müşteri memnuniyetine önem veriyor ve bunu %100 olacak şekilde sağlamak adına müşterilerimizin eşyalarının maksimum koruma altında nakliyesini yapıyoruz. Sigortalı nakliyat hizmeti veriyor ve onların içlerinin tam olarak rahat olmasını sağlıyoruz. Ücretsiz ekspertiz hizmeti vererek eşyaların gerçek değerinden sigortalanmasını sağlıyoruz. Yetkili personelimiz taşınma öncesinde sizleri ziyaret ettiğinde ayrıca eşyaların miktarını görmekte ve sizlerle yapacakları görüşme eşyanın taşınacağı yeni adresi öğrenmekte ve size özel en uygun fiyat teklifini de hazırlamaktadırlar. Bu verilen fiyat kesin olmakta taşınma sonrasında asla ilave maliyetler ile karşılaşmanıza izin verilmemektedir.

Paketleme ve Ambalajlama Desteği

Evden eve nakliyat, ofis taşımacılığı, şehiriçi nakliyat, şehirler arası nakliyat, parça eşya taşımacılığı ve depolama gibi tüm hizmetlerimizde sigorta desteği vermekle kalmıyor ayrıca paketleme veambalajlama desteği veriyoruz. Ekibimizi işinde en iyi olan kişiler arasından seçmekle yetinmiyor ayrıca düzenli olarak eğitimler veriyoruz. Eş ve ofis eşyaları çeşitlilik gösterdiği için her birinin kendi cinsine uygun olan ambalaj malzemesi ve özel teknikler ile koruma altına alıyoruz. Kırılma ihtimali yüksek olan cam ve elektronik eşyaların ayrıca içleri köpüklü kutulara yerleştiriyoruz. Doğru malzeme ve teknik ile koruma altına alınan eşyalarınızın trafikte olduğu süre içinde yolların bozuk olmasından dolayı yaşanacak sarsıntılardan zarar görmemesi için araçlarımızı düzenli olarak yeniliyor ve içlerini süngerle kaplıyoruz.

Asansörlü Nakliyat Hizmeti Veriyoruz

Her müşterimizin eşyalarının özel olduğunu biliyor ve onların maksimum koruma altında taşınması için kol gücünü mümkün olduğunca az kullanmaya dikkat ediyoruz. Asansörlü nakliyat hizmeti veriyor ve asla binaların merdivenlerini ve asansörlerini kullanmıyoruz. Modern teknolojiye sahip asansör sistemlerimiz ile plaza ve rezidans gibi çok yüksek binaların üst katlarında oturan kişilerin dahi sorun yaşamadan taşınabilmelerini sağlıyoruz. Taşınma sırasında en küçük bir aksilik yaşanmaması için planlı bir şekilde hizmet veriyor ve yetkili personelimiz ile her aşamanın kontrol altında yaşanmasını sağlıyoruz. Müşterilerimizi asla bekletmemek adına yılın her günü ve her saati hizmet veriyoruz.

As Evren Evden Eve Nakliyat, we provide guaranteed house-to-house transportation service to Mersin and all over Turkey.

Whatsapp Bilgi Hattı
WhatsApp