About Us

About Us

Eşyalarınızın güvenle, asansörlü, sigortalı ve ambalajlı şekilde taşınmasını istiyorsanız hemen firmamız ile iletişime geçmelisiniz. Her geçen gün yenilenen tekniklerimiz, artan kalitemiz ile sizlerin memnuniyetini sağlamak için ne gerekiyorsa yapıyoruz. Firma olarak müşteri memnuniyeti odaklı çalıştığımız için nakliyat süreçlerinde a'dan z'ye profesyonellik kokan hizmetlerle sizleri başbaşa bırakıyoruz. Eşya taşıma sürecinin ne kadar stresli olduğunun bilince olduğumuz için kendi eşyalarımızın nasıl taşınmasını istiyorsak sizlerin eşyalarını da o şekilde taşımaktayız.

Firmamız Mersin merkezli olup Türkiye genelinde profesyonel ev ofis taşıma hizmetleri veren köklü bir firmadır. Sektörde eski olmanın verdiği tecrübe ve yenilikçi hizmet anlayışıyla sizlere sorunsuz eşya taşıma hizmetleri vermeye devam ediyoruz. Hemen bize ulaşın ve üstün kalite hizmetleri ekonomik fiyatlara almaya başlayın.

Mersin ülkemizin en önemli ve büyük şehirleri arasında yer almaktadır. Evren nakliyat olarak biz de bu güzel şehrimizde yaşayan kişilerin üstün kalitede nakliyat hizmeti vermek için uzun yıllardır hizmet vermeye devam etmekteyiz. Dinamik ve teknolojiyi yakından takip eden ekibimiz ile müşterilerimizin taşınma ihtiyaçlarının en hızlı ve sorunsuz şekilde sonuçlanmasını sağlamaktayız. Hakkımızda müşterilerimizin bilmesini istediğimiz en önemli noktalardan birisi verdiğimiz sözlerde durduğumuz ve müşterilerimizin eşyalarını kendi eşyalarımız gibi görerek özenle taşıdığımızdır. Müşterilerimizin en uygun zamanda taşınabilmeleri için kesintisiz olarak hizmet veriyor ve ayrıca planlı olarak çalışıyoruz. Taşınma planı yaparken sizlerin de fikirlerinizi alıyor tam söz verdiğimiz saatte geniş bir ekip ile evinize ya da ofisinize gelerek eşyaları paketleme ve ambalajlama yaparak nakliyata hazır hale getiriyoruz.

Müşteri Memnuniyeti İçin Sigortalı Nakliyat Yapıyoruz

Müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutma amacıyla eşyalarının zarar görmeden taşınması için özel önlemler alıyoruz. Bu önlemlere rağmen istenmeyen kazalar olması halinde bundan dolayı mağdur olmamaları için de sigortalı nakliyat hizmeti veriyoruz. Ücretsiz ekspertiz hizmeti veriyor ve müşterilerimizin eşyalarının taşınması için firmamızı tercih etmeleri halinde taşınma öncesinde uzman ekibimiz eşyalarınızı yerinde görmekte gerçek değerinden sigorta yapılması için ekspertiz raporu hazırlamakta ve sizlere en uygun olacak maliyeti belirlemektedir. Bu belirlenen fiyat kesin olmakta ve asla sonradan artmasına izin verilmemektedir. Eşyaların nakliyesi sırasında yetkili personelimiz sizlere hangi aşamada olunduğunu bildirmekte ve sorularınıza da net cevaplar vermektedir.

Nakliyat Sırasında Modern Teknolojiyi Kullanıyor Asansörlü Nakliyat Yapıyoruz

Teknoloji gelişmeye devam etmekte ve nakliyat sektöründe de bu gelişmeler ile hizmet kalitesi artmaya devam etmektedir. Elbette bu konuda da firma olarak öncü olmaya devam ediyor asansörlü nakliyat hizmeti veriyoruz. Portatif asansör sistemlerimizi binanızın önüne getiriyor ve en yüksek katlarda oturan kişilerin de sorun yaşamadan taşınabilmelerini sağlıyoruz. Bu sistem ile taşınma süresini de kısaltıyoruz. Yeni model ve geniş araçlar ile eşyalarınızın sıkışmadan sarsılmadan taşınmasını Evren nakliyat olarak sağlıyoruz. Mersin içinde olduğu gibi şehirler arası nakliyat hizmeti almak istediğinizde de üstün kalitede hizmetimiz ile yanınızda yer alıyoruz.

As Evren Evden Eve Nakliyat, we provide guaranteed house-to-house transportation service to Mersin and all over Turkey.

Whatsapp Bilgi Hattı
WhatsApp