Nakliyatta Ucuzluk ve Kalite

Mersin Evren nakliyat firması olarak nakliyat sektöründe yaşanan sıkıntıların farkındayız. Olaya sadece firma gözü ile bakmayıp hem müşterinin hem de firmanın gözünden olayı değerlendirmekteyiz. Bu yüzden hizmet kalitemizden ödün vermeden çalışmaya ve büyümeye devam ediyoruz. Bugün Mersin ilinde en çok tercih edilen nakliyat firması olmamızı bu anlayış ve hoşgörümüze borçluyuz.

Mersin Evren nakliyat firması olarak uygun fiyat ve kaliteli hizmet anlayışlarını birleştirdik. Uygun fiyata taşıma yapabilmek adına bütün çalışan ve ekipmanları bünyemizde toplayarak nakliyat maliyetlerini minumum düzeye indirdik. Böylece müşterilerimize uygun fiyat tekliflerinde bulunduk.

Fiyatı ne kadar aşağı çekersek çekelim kaliteden asla ödün vermedik. Ambalajlı taşımacılık ilkesinden ayrılmadık. Tüm taşıma öncesi eşyaları bir güzel ambalajlayıp sıfır hasarla taşıma yaptık. Taşıma işleminin hasarsız ve hijyenik olması için mücadele ettik. Sigortalı taşımacılık yaparak olası kazalara karşı tüm eşyaları sigortaladık. Böylece müşterilerimiz gönül rahatlığı ile eşyalarını bize teslim etmeye başladı. Olası kaza durumlarında müşterilerimizin tüm eşyalarının bedelini son kuruşuna kadar ödedik.

Nakliyat işini uzman bir ekiple uzun yıllardır yapan firmamız nakliyatta kaliteyi uygun fiyata vermeye devam ediyor. Mersin Mezitli ilçesinde bulunan büromuza uğrayarak nakliyat konusunda uzman bir ekipten destek alabilirsiniz. Nakliyat konusunda pişmanlık yaşamamak güvenli bir taşımayı uygun maliyetle yapmak istiyorsanız Mersin Evren Nakliyat firmasına güvenebilirsiniz. Müşteri memnuniyet ilkesine göre hizmet veren firmamız nakliyat konusunda en büyük yardımcınız olmaya devam ediyor.