Nakliyatta Bizi Seçmenizi Haklı Kılan 3 Neden

Mersin evden eve nakliyat sektöründe uzun yıllardır hizmet veren Evren Nakliyat olarak bizi tercih etmenizin haklı sebepleri vardır. Bu yazı dizimizde bizi seçmenizin neden en mantıklı ve doğru karar olduğunu sizlere anlatacağız. Nakliyat konusunda pişmanlıklar yaşamamak sorunsuz bir taşınma için Mersin Evren Nakliyat firmasını tercih etmenizi haklı kılacak sebepler şunlardır:
1- Deneyimli Kadro: Çok geniş bir kadromuz var. Şoförümüze çok güveniyoruz. Uzun yıllardır hiçbir kazası yoktur. Hamallarımız eşyaları özenli bir şekilde taşır. Montaj ekibimiz alanında uzman bir ekiptir. Eşyalarınıza zarar vermeden sökülüm ve kurulum işlerini yapar. Ekip olarak deneyim ve tecrübemize güveniyoruz. Müşteri memnuniyet ilkesine göre hizmet ediyoruz.
2-Uygun Fiyat: Tüm ekipmanlarımız maaşlı çalışan personelimizdir. Bu yüzden taşınma maliyetini oldukça düşürerek size en uygun fiyat imkanı sunuyoruz. Nakliyat firmasında hamal, şoför, kamyon, asansör sistemini kiralama usulü temin eden firmaların taşınma maliyeti yüksek olduğu için size uygun fiyat veremezler. Mersin Evren Nakliyat firması olarak taşınma konusunda size en uygun fiyatı ancak biz verebiliriz.
3- Taşımacılığın Tüm Hizmetleri Bizde Mevcuttur: Asansörlü taşımacılık, ambalajlı taşımacılık, sigortalı taşımacılık gibi hizmetlerimizle son teknolojik sistemlerle eşyalarınız kısa sürede uygun fiyata sizin belirlediğiniz tarih ve saat aralığında taşınır. Hizmette kalite ve sınır tanımayan ekibimiz taşınma öncesinde olduğu gibi taşınma sırasında ve taşınmadan sonra da size her konuda yardımcı olmaya çalışacaktır.