Nakliyat Ücretleri Neye Göre Belirlenir?

Mersin Evren evden eve nakliyat firması olarak şehirler arası nakliyat ücretini belirlemeden önce ekspertiz ekiplerimiz evlerinize gelir. Taşınacak eşyanın durumunu tespit eder. Taşınacak eşyalar için hangi aracın devreye sokulacağı, eşyanın nereden nereye taşınacağı, taşımanın asansörlü mü asansörsüz mü yapılacağı gibi sorulara cevap bulunur. En sonunda ekspertiz ekibimiz size en uygun fiyatı belirleyip tarafınıza iletilir.

Şehirlerarası nakliyat sektöründe fiyat değişkenliği normaldir. Çünkü taşınacak eşyanın gideceği şehrin yakınlığı uzaklığı önemlidir. İstanbul’dan Bursa’ya taşınacak birisi ile İstanbul’dan Mersine taşınacak birisinin eşyaları farklı fiyata taşınır. Çünkü iki şehir arasındaki kilometre de taşıma sektöründe önemlidir. Eşyanızın azlığı çokluğu da bir diğer değişkendir. Eşyanız çok olursa büyük araçla taşıma yapılır ve maliyet artar.

Mersin Evren eve nakliyat firması olarak şehirler arası taşımada size en uygun fiyatı biz verebiliriz. İşini sağlam yapan İstanbul’un nakliyat sektöründe parlayan yıldızı firmamız mutlu müşteri kitlesi ile her geçen gün büyümeye devam ediyor. Ev taşıma konusunda sıkıntılarınıza çözüm bulma, sorunsuz bir taşıma hizmeti almak için bizimle iletişime geçmelisiniz. Taşınma işini kabusa dönüştürmek istemiyorsanız biz varken başka firmaları deneyip macera aramayın. Taşıma işini planlı programlı yapıp verdiği tarihe sadık kalan firmamız nakliyat konusunda işini profesyonel boyutta ele alan nadir firmalardan birisidir. Aşağıdaki iletişim numaralarından bize ulaşabilir, sigortalı, ambalajlı uygun fiyata nakliyat hizmeti alabilirsiniz.