Comments (6)

 • Gözde Tümenci cevap

  Mersin’deki işimin tayininden dolayı acil bir şekilde memleketim olan Yalova’ya taşınmam gerekiyordu. Çaresizce nakliyat firmalarını araştırıyordum. Arkadaşlarıma sormaya karar verdim ve onlar bana Mersin Evren Nakliyat’ı önerdiler. Hemen aradım ve konuştum. Daha ilk konuşmadan profesyonelliklerini bana yansıtmışlardı. Değerli cam eşyalarımın titizlikle paketleme ambalajlamasını yaptılar. Heyecanlı ve panikli halimi sakinleştirmek için kibar şekilde yaklaştılar. Eşyalarıma özel araçlarıyla eşyalarımı Yalova’ya taşıdılar. Sıkıntısız bir şekilde taşınan eşyalarımı gördüğümde çok mutlu oldum. Onlara verdikleri bu kaliteli hizmetten dolayı çok teşekkür ederim.

  17 Mayıs 2018 , 20:38
 • Hande Gündüz cevap

  Mersin Mezitli’den Tarsus ilçesine taşınırken arkadaşlarıma sorarak bulduğum Evren Nakliyat ile taşındım. Daha öncesinde de arkadaşlarımda şehir içi nakliyat işlerinde Evren Nakliyat ile taşındıklarını ve memnun olduklarını söyledikleri için Evren Nakliyat ile taşındım. Eşyalarıma uyguladıkları paketleme ambalajlama işlemi gerçekten çok kaliteliydi. Cam eşyalarım sıkıntısız bir şekilde taşındı. Gösterdikleri güzel hizmetlerden dolayı Evren Nakliyat’a teşekkür ederim. Mersin’de başka bir nakliyat firması aramayın 🙂

  10 Haziran 2018 , 20:58
 • Emre Yılmaz cevap

  Mersin Evren Nakliyat sayesinde Mersin’den Ankara’ya olan nakliyat sürecim gayet iç rahatlığı ve kaliteyle geçti. Bu zor sürecin kolaylık ve güvenle geçmesinden dolayı Evren Nakliyat’a teşekkür ederim. Mersin’de ki 7. kattaki evimdeki eşyalarımı güzelce paketleme ve ambalajlamasını yaptıktan sonra kendine özel olan asansörlü nakliyat araçlarıyla eşyalarımı hızlıca araca yüklediler. Onlara göstermiş oldukları bu kaliteli hizmetlerinden dolayı teşekkürü borç bilirim.

  12 Temmuz 2018 , 13:57
 • Samet Aksu cevap

  Firmanız ile tanışmam arkadaşlarım sayesinde oldu, Tarsus içi evden eve nakliyat hizmetimi gerçekleştirmem için tercih ettiğim firmanızdan gösterdiğiniz kaliteli hizmet ve güleryüzlülüğünüzden dolayı çok memnun kaldım. Hızlı ve güvenli bir şekilde Asansörlü Nakliyat araçları sayesinde evden eve nakliyat hizmeti verdiler. Alanında gerçekten uzmanlaşmış kadrosu ise cabasıydı. Bir daha böyle bir işim olursa tekrardan Mersin Evren Nakliyat ile taşınacağım,arkadaşlarıma da sizleri önereceğim. Teşekkür ederim.

  6 Ağustos 2018 , 19:15
 • Erkan Gökçeli cevap

  Mersin’deki evimi Antep’e taşımam için seçtiğim Mersin Evren Nakliyat gerçekten bana rahat bir nakliyat hizmeti verdi. Şehirler arası nakliyat alanında kendilerini geliştirmiş olduklarını daha ilk görüşmem de anlamıştım. Söz verdikleri günde ve saatte nakliyat hizmetimi tamamladılar ve beni de büyük bir yükten kurtardılar. Bu zorlu süreçte içim rahat bir şekilde hareket etmemde ki en büyük etken olan Mersin Evren Nakliyat ve uzman kadrosuna teşekkürü borç bilirim. Sağolun.

  1 Eylül 2018 , 16:25
 • Cansu Çetin cevap

  İşimdeki tayinimden dolayı Mersin’deki evimi Eskişehir’e taşımam gerekiyordu. İnternet üzerinde araştırmalarımda karşıma çıkan en iyi Mersin nakliyat firması Evren Nakliyat oldu. İletişime geçtim ve durumu izah ettim. Memnuniyet ve bana özel imkanları ile Eskişehir’e eşyalarımı sıkıntısız bir şekilde taşıdılar. Nakliyat boyunca gösterdikleri güleryüzlülük ve ilgi alaka için onlara teşekkür ederim.

  20 Aralık 2018 , 20:58

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir