Mersin Evren Nakliyat | Profesyonel Nakliyat Hizmetleri

Mersin Evden Eve Nakliyat

Mersin Evden Eve Nakliyat

Mersin ilimizin her ilçesinde olduğu gibi Mezitli’de de kentsel dönüşüm devam etmekte ve bu nedenle taşınma ihtiyacı içinde olan çok sayıda kişi bulunmaktadır. Evren nakliyat olarak bizde Mersin evden eve nakliyat hizmetini üstün kalitede vermekteyiz. İlçemizin içinde ya da diğer ilçelere taşınmanız gerektiğinde şehir içi nakliyat hizmetimiz ile yanınızda yer almaktayız. Şehir dışına taşınmanız gerektiğinde de Türkiye’nin her il ve ilçesine sizler için hizmet götürmekteyiz. Profesyonel bir ekip ile hizmet vermekte ve taşınma stresinden kurtulmanızı sağlamaktayız. Yetkili arkadaşlarımız ile taşınma sırasında sizin her aşamadan haberdar olmanız sağlanmaktadır.

Profesyonel Ekip İle Paketleme ve Ambalajlama Yapıyoruz

Taşınacak kişilerde stres oluşturan sebeplerin başında eşyaların zarar görme ihtimali bulunmaktadır. Evren nakliyat olarak müşterilerimizi bu stresten kurtarıyor ve profesyonel bir ekip ile paketleme veambalajlama yapıyoruz. Personelimiz her eşyanın kendi cinsine uygun olarak paketlenmesini yapmaktadır. Kullanılan malzeme de TSE standartlarındadır. Kırılacak ve elektronik eşyaların koruma düzeyini arttırmak için de içleri köpüklü kutulara yerleştirmekteyiz. Dikkatle yapılan bu işlemden sonra da eşyaların araçlara yüklenmesi için kol gücünü kullanmıyor firmamıza ait olan asansör sistemlerini kullanarak asansörlü nakliyat yapıyoruz. Asansör sistemlerimizin olması ile firmamızı tercih eden kişilerin kaçıncı katta oturduğu bir önem taşımamaktadır. Eşyaların nakliyesi için kullandığımız araçlarımızın da yeni olmasının sarsılmadan taşınabilmesi için önemli olduğunu biliyor ve araçlarımızı sürekli olarak yenilemeye devam ediyoruz.

Sigortalı Nakliyat İle Ekstra Güvence Sağlıyoruz

Evren nakliyat olarak müşterilerimizin taşınma sırasında içlerinin rahat etmesi için sigortalı nakliyat yapmaya önem veriyoruz. Sigortalı nakliyat hizmetini diğer firmalar gibi değil ciddi olarak veriyor yetkili arkadaşlarımız ile ücretsiz ekspertiz hizmeti vererek eşyaların gerçek değerinden sigortalanmasını sağlıyoruz. Firmamızı tercih etmeniz halinde eşyalar görülmeden fiyat verilmemektedir çünkü her evin ve ofisin eşyası özeldir ve elbette fiyatın belirlenmesinde kaçıncı katta olduğu yeni adresin nerede olduğu gibi etkenlerde girmektedir. Bunlar ve diğer etkenler göz önüne alınarak en uygun fiyat belirlenmekte ve sonrasında asla ilave maliyetler çıkartılmamaktadır.

Exit mobile version