Mersin Nakliyat Sektöründe Gelişmeler

Mersin Akdeniz bölgesinin en gelişmiş illerinden birisidir. Mersin milyonluk nüfusu ile birlikte bir çok sorunu içinde barındırmaktadır. Mersin ilinin en önemli sorunlarından birisi taşımacılık ve nakliyat sorunudur. Milyonluk nüfusun taşıma ve nakliyat işlerine yetişmekte nakliyat firmaları zorlanmaktadır. Her gün birçok nakliyat firması kurulup kapanmaktadır. Nakliyat konusunda uygun fiyat ve kaliteli hizmet veren firmalar varlığını sürdürürken, kaliteden ödün veren merdiven altı firmalar kısa sürede kapanmaktadır.

Mersin ilinde uzun yıllardır hizmet veren Mersin Evren Nakliyat firması kurulduğu günden bu yana nakliyat konusunda Mersin ve ilçe halkının nakliyat sorunlarına çözüm üretmeye devam ediyor. Kalitesinden ve hizmetinden ödün vermeyen firma mutlu ettiği müşteri kitlesi ile hızla büyümeye devam ediyor. Mersin Mezitli ilçesinde yer alan bürosu ile müşterilerine güler yüzlü hizmet veren firma ambalajlı ve sigortalı taşımacılık hizmetini birinci sınıf sunmaktadır.

Mersin Evren evden eve nakliyat firması Mersin ili ve ilçelerinden Türkiye’nin her noktasına evden eve nakliyat hizmeti vermektedir. Ücretsiz ekspertiz ve kurulum montaj ekibi ile ev taşıma öncesi taşıma sırası ve taşımadan sonra en büyük yardımcınız olmaya devam ediyor. Taşımacılıkta kusur ve hata kabul etmeyen firma bütün eşyalarınızı önce sigortalayıp sonra taşıma işlemine başlar. Kazanın belanın Allah’tan geldiğine inanan firma işleri şansa bırakmak yerine gerekli tüm önlemleri almayı kendine ilke edinmiştir. Bu yüzden hiçbir müşterisini mağdur etmeden hizmet vermeye devam ediyor.