Mersin Nakliyat Firmaları

Evden Eve Nakliyat Firmaları

Evren nakliyat olarak evden eve nakliyat firmaları arasında müşteri memnuniyetini %100 olacak şekilde sağlamayan ve onların memnun olacakları bir taşınma deneyimi yaşamalarını sağlayan köklü bir firmayız. Kullandığımız modern teknoloji sayesinde eşyaları zarar görmemekte ve hızla taşınma olayı gerçekleşmekte bu sayede de müşterilerimiz normal hayatlarına en kısa sürede devam etmeye başlayabilmektedirler. Müşterilerimizin eşyalarını kendi eşyalarımız gibi görmekte ve onların zarar görmeden taşınmasını sağlamaktayız. Hizmetimizde bir aksama ya da gecikme olmaması için tecrübeli ve geniş bir ekip ile hizmet vermekteyiz. Ülkemizin yollarının bozuk olması nedeniyle eşyaların araç içinde zarar görmemesi içinde araçlarımızı sürekli yeniliyor ve içlerini de ilave koruma için süngerle kaplıyoruz.

Paketleme ve Ambalajlama Dikkatle Yapılmalıdır

Eşyaların zarar görmeden taşınabilmesi için çeşitli önlemlerin alınması gerekmektedir. Bu önlemlerin başında da paketleme ve ambalajlama işleminin dikkatle ve profesyonel kişiler tarafından yapılması gelmektedir. Evren nakliyat firmamızda işinde uzman bir ekip çalışmakta eşyaların cinsine uygun malzeme ile paketleme ve ambalajlaması yapılmaktadır. Özenle yapılan bu işlem sonrasında eşyalar asla bina merdivenlerinden kol gücü ile indirilmemekte eviniz ya da ofisiniz kaçıncı katta olursa olsun asansörlü nakliyat hizmetimiz ile araçlara taşınması sağlanmaktadır. Yeni adreste de aynı sistem kullanılmakta ve eşyalar asansör sistemlerimiz ile yeni adresinize taşınmaktadır. Kırılacak ve elektronik eşyalar için ilave koruma oluşturmak için ayrıca içleri süngerli kutulara yerleştiriyoruz.

Evden Eve Nakliyat Firmalarının Verdiği Hizmetler

Evren Nakliyat firmamız ile müşterilerimizin her türlü nakliyat hizmetini kaliteli olarak almasını sağlamaktayız. Mersin merkezli bir firma olarak şehir içi nakliyat yapmakla kalmıyor şehir dışına taşınması gereken kişiler için şehirler arası nakliyat hizmeti veriyoruz. Evden eve nakliyat ve ofis taşımacılığı hizmetlerimiz ile de müşterilerimizin taşınma ihtiyaçlarında yanlarında yer alıyoruz. Bir miktar ağır eşyasının taşınması için hizmet almak isteyen kişilere de parça eşya taşımacılığı yaparak hizmet veriyoruz. Güvenli depolarımızın olması ile eşyalarının bir süre güvenli bir depoda kalmasını isteyen kişileri yanında yer alıyoruz. Bütün hizmetlerimizi sigortalı nakliyat yaparak veriyoruz.

 

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir