Mersin Evren Evden Eve Nakliyat

Mersin İlinde hizmet veren nakliyat firması kurulduğu günden bu yana Mersin ili ve ilçelerinde yaşayan bölge halkının nakliyat konusunda gülen yüzü haline geldi. Uygun fiyat ve kaliteli nakliyat hizmetlerini birleştiren firma bütün ekipman ve çalışanları bünyesinde toplayarak nakliyat maliyetlerini düşürdü. Böylece nakliyat müşterilerine uygun fiyat verebildi.

Mersin Evren nakliyat ambalajlı ve sigortalı taşımacılık yapan güvenilir bir firmadır. Eşyaların taşınmasında güvenlik ve hijyen kurallarını birinci sıraya koyan firma eşyaların zarar görmeden taşınması için çok dikkatli davranır. Taşıma öncesi seşyaları sigortalar. Taşıma öncesi eşyalar güzelce paketlenir. Özellikle çizilmelere ve bozulmalara karşı beyaz eşyalar ve oturma gurupları sağlam ambalaj malzemeleri ile paketlenir. Ambalaj ekibi alanında uzman bir ekiptir. Uzun yıllardır bu işi yapan ve işin tüm inceliklerini bilen bir ekiptir.

Mersin Evren Nakliyat firmasında ücretsiz ekspertiz hizmeti vardır. Taşıma öncesi ekspertiz ekibi eşyalarınızın durum analizini yapar. Size en uygun taşıma tarihini ve ücretini hesaplar. Anlaşma olması dahilinde çalışma takvimi hazırlanır. Çalışma takvimine sadık kalınarak iş zamanında ve gününde sorunsuz bir şekilde teslim edilir.

Mersin Evren Nakliyat firması Mersin ilinde şehir içi ve şehirler arası nakliyat hizmeti veren güvenilir bir firmadır. Uygun fiyat, sigortalı taşıma, ambalajlı taşıma, asansörlü taşıma gibi hizmetleri Mersin ilinde bizden daha uygun fiyata ve kalitede verecek başka firma yoktur.