Mersin Evden Eve Nakliyat

Mersin İlinde uzun yıllardır nakliyat hizmetini sorunsuz veren Mersin Evren Evden Eve nakliyat firması kısa sürede büyük işler başardı. Bugün Mersin ili ve ilçelerinin tüm nakliyat ihtiyacını tek başına karşılayan firmamız mutlu müşteri kitlesi ile büyümeye devam ediyor.

Mersin ilinden Türkiye’nin tüm bölgelerine taşıma işlemini uygun fiyata yapan firmamız teknolojinin son harikası asansörlü taşıma ile eşyalarınızı kısa sürede zarar görmeden taşımanızı sağlıyoruz. Taşıma öncesinde tüm  eşyalarınızı sigortalayan firmamız eşyalarınızın başına gelebilecek olası kaza durumlarında eşyalarınızın bedelini sigorta şirketimiz aracılığı ile ödemektedir.

Mersin Evren nakliyat firması ücretsiz ekspertiz hizmeti ile eşya taşıma öncesinde eşyanızın durumunu ve taşıma bilgilerini alarak size uygun fiyat vermeyi amaçlar. Anlaşma olması dahilinde eşyaların taşınması ile ilgili size bir çalışma takvimi çıkarılır. Bu süreçlerde eşyalarınızın paketlenip ambalajlanması, eşyalarınızın kurulum ve montajı gibi işler dahil edilir.

Mersin Evren Nakliyat bünyesinde çalışan kurulum ve montaj ekibi eşyalarınızı usulüne uygun söküp taşınacak noktaya uygun biçimde montaj edilmesini sağlar. Tüm bu hizmetleri taşıma maliyetlerinin içine dağıtarak size uygun fiyat verilir.

Mersin Evren Nakliyat firması olarak gerek ev taşımadan önce gerek  ev taşıma sırasında gerekse ev taşıma sonrasında size her konuda destek olmaktadır. Müşteri memnuniyet ilkesine göre hizmet veren firmamız bizi seçen müşterilerimize kaliteli nakliyat hizmeti vermek için canla başla çalışmaktadır.