Mersin Evden Eve Nakliyat

 

Mersin Evren Nakliyat firması olarak Mersin ili ve civar ilçelerinin nakliyat sorunlarına akılcı çözümler üretiyoruz. Ambalajlı ve sigortalı taşımacılık ilkesini asansörlü taşımacılık hizmetleri ile birleştirip müşterilerimizin nakliyat ihtiyaçlarına hızlı ve uygun fiyatla cevap veriyoruz.  Firma olarak çok ciddi bir firmayız. Mersin ilinde nakliyat konusunda Mersin’in en saygın firmasıyız. Hizmetlerimiz ve mutlu müşteri kitlemizle her geçen gün büyümeye devam ediyoruz.

Mersin evden eve nakliyat firması olarak bizde her şey bir plan dahilinde işler. Nakliyat işinin uzmanlık gerektirdiği bilincinde olan firmamız eşyalarınızı istediğiniz tarihte kırılmadan dökülmeden ambalajlı ve sigortalı bir şekilde uygun fiyata taşımanın derdindeyiz. Nakliyat sektöründe uzun yıllardır çalışan ekibimiz gerek taşıma öncesi gerek taşıma sırasında gerekse taşıma sonrasında hep yanınızda yer almayı kendimize ilke edindik.

Nakliyat sektörünün 1 kamyon 2 hamal olmadığının  bilincinde olan firmamız deneyimli şoför, alanında uzman paketleme ve ambalajlama ekibi, taşıma konusunda deneyimli hamal, montaj ve demontaj işinden anlayan ustalar ile çok geniş bir ekibiz. Bütün derdimiz sizin paranızı almaktan ziyade eşyalarınızı güvenli bir şekilde taşınmasını sağlayarak nakliyat konusunda sizlere destek olmaktır.

Mersin evren nakliyat bünyesinde asansör hizmetimiz bulunur. Asansörlü sistem bünyemizde yer aldığı için size taşıma konusunda uygun fiyat verebiliriz. Birçok nakliyat firması asansör sistemini kiraladığı için size uygun fiyat vermesi söz konusu değildir. Bütün giderlerinin içine bir de asansör kiralama maliyeti eklenince size verecekleri fiyat ister istemez biraz kabarık olmaktadır.