Küçük hesaplar Sizi Yanıltmasın

 

Taşınmak zor ve sıkıntılı bir süreçtir. Bu süreci zor hale getiren en önemli neden hiç kuşkusuz taşınma maliyetleridir. Bugün bir çok insan görev yeri değişikliği nedeniyle yaşadığı bölgeyi değiştirmek zorunda kalabiliyor. Farklı bir ilçeye hatta farklı bir şehre gitmek zorunda kalabiliyoruz.

Nakliyat maliyetini düşürmek adına firmalar yerine olayı kendimiz çözmek isteyebiliriz. Küçük bir kamyon ve iki hamal tutup işi çok ucuza yapabileceğimizi düşünürüz. Nakliyat işi aslında bizim sandığımız gibi öyle basite alınacak bir olay değildir. Nakliyat firmalarından 300-500 liraya ucuza taşıyabileceğimizi düşünürüz. İşin içine girince evdeki hesap çarşıya uymaz. Eşyaların kurulum ve söküm işi için ekip çağırdığımızda nakliyat maliyetimiz artar. Taşıma sırasında kırılan dökülen eşyalarımızı da işin içine kattığımızda kendi başına yaptığımız taşıma işinin aslında bize büyük bir külfeti olduğunu anlamamız çok geç olmayacaktır.

Nakliyat firmaları eşyalarınızı garantili ve sigortalı bir şekilde taşır. Ambalaj sistemi ile eşyalarınızı hijyenik bir şekilde zarar görmeden taşır. Nakliyat işi için tuttuğunuz hamalın düşüp sakatlanması hatta ölmesi durumunda başınız ciddi derecede ağrıyabilir. Hamalın öğlen yemeği, hamal parası, kamyon kira parası, sizin eşyaları paketleme sıkıntınız, montaj ve demontaj ekibine verdiğiniz paraları hesap ettiğinizde aslında başınız ne büyük bir sıkıntı satın aldığınızı anlayacaksınız. Bu yüzden nakliyat sektöründe yapılan küçük hesaplar her zaman kişilerin karşısına büyük hesap olarak çıkmıştır. Mersin Evren nakliyat firması olarak taşıma işinin mutlaka işinin ehli firmalara verilmesi gerektiğini düşünüyoruz. Mersin ili ve ilçelerinde yaşıyorsanız nakliyat konusunda bizi tercih edebilirsiniz.