Hızlı Taşımacılık İlkeleri

 

İnsan hayatta zamanla yarışır. Bütün işlerimizi zamana göre planlarız. Plansız programsız işler bize zaman kaybettirir. Yapılan planlar tutmadığında işin telafi edilmesi için hemen zaman hem de enerji kaybederiz. Bu anlamda bütün işlerimizi bir plan dahilinde yapmalıyız. Mersin Evren Nakliyat firması olarak bütün işlerimiz planlı programlı yapılır. Plansız yapılan işlerin bizlere büyük sıkıntı doğuracağı, işlerin aksayacağı, müşterilerimizin mağdur olacağını çok iyi biliyoruz.

Mersin Evren nakliyat firması olarak hızlı taşımacılık ilkesini benimsedik. Hızdan kasıt araçlarımızın saatte 200 km hızla gitmesi değildir. İşlerimizi bir plan doğrultusunda yapıp her şey bir saat gibi işler. Böylece size verilen teslim günü ve saat aralığı şaşmadan eşyalarınız güvenli bir şekilde taşınır. Birçok nakliyat firması gelişi güzel çalıştıkları için size salı günü öğlene kadar eşyalarınız taşınır sözü verip bu işi çarşamba günü akşam teslim eden firmalar karşınıza çıkacaktır. Bu işin ciddiye alınmadığını, plansız çalışıldığını, araya başka işlerin alınmaya çalışıldığını gösterir. Aracın bozulması, trafik gibi bir takım engeller sadece teslim saatinde oynamalara neden olabilir. Bunların dışında hiçbir sebep çalışma takviminin dışına çıkmamızı sağlamaz.

Hızlı taşımacılık ilkesi ile eşyalarınız kısa sürede kırılmadan zarar görmeden uygun fiyata dilediğiniz yere taşınır. Nakliyat firması olarak Mersin ili ve ilçelerinde yaşıyorsanız Mersin Evren nakliyat firmasını tercih edebilirsiniz. Eşyalarınız gününde ve size verilen saat aralığında taşınır.