Hasarsız Eşya Taşıma Nasıl Yapılır?

Mersin Evren evden eve nakliyat firması olarak nakliyat sektöründe uzun yıllardır hizmet vermekteyiz. Bu işin tüm inceliklerini biliyoruz. Uzman ekibimizle sorunsuz hizmet vermeye devam ediyoruz. Ev taşıma işinin profesyonel bir ekip işi olduğunun farkındayız. Bu yüzden hizmet kalitemizden ödün vermeden çalışmaya devam ediyoruz.

Hasarsız ev taşıma işini Mersin ilinde çok nadir firmalar başarmaktadır. Taşıma sırasında mutlaka küçük ufak tefek kazalar oluyor. Önemli olan kazanın yaşanmaması değil kazadan sonra müşteriye karşı alınan tavırdır. Birçok firma müşterinin zararını karşılamak yerine olayın basit bir kaza olduğunu söyleyerek zararı karşılamama yolunu tercih etmektedir. Hatta bazı firmalar kazanın ambalajlama hatasından olduğunu söyleyerek suçu müşterinin üstüne atmaktadır.

Mersin Evren nakliyat firması olarak kaza bela durumlarında tüm eşyalarınızı kaza öncesi sigortalayıp güvenli taşımacılık yapıyoruz. Ekibimiz eşyalarınızı son derece titiz bir biçimde hasarsız taşımaya çalışıyor. Olası bir kaza durumları için sigorta ekibimiz devreye girerek tüm zararlarınızı son kuruşuna kadar karşılamaktadır.

Ambalaj ekibimiz eşyalarınızı özenerek ambalajlar. Amaç eşyaların zarar görmeden hijyenik bir şekilde taşınmasıdır. Taşıma işini yapan ekibimiz uzun yıllardır bu işi yapan deneyimli ve tecrübeli bir ekiptir. Hangi eşyanın nasıl taşınacağını, taşıma konusunda nelere dikkat edileceği gibi hususlarda bilgi sahibi ekibimiz sorunsuz hizmet vermeye devam ediyor.

Mersin ilinden ve ilçelerinden Türkiye’nin tüm bölgelerine güvenli ve sigortalı taşıma yapmak istiyorsanız firmamızı güvenle tercih edebilirsiniz.