Evden Eve Taşımacılık

 

İnsanların sık iş ve yaşam alanı değiştirmesi taşımacılık sektörüne hız kazandırdı. Taşımacılığın önem kazanması ile birlikte günümüzde nakliyat firmaları mantar gibi çoğalmaya başladı. Merdiven altı diye tabir edilen kaçak göçek çalışan nakliyat firmaları müşterilerini mağdur etmeye devam ediyor. Mersin evden eve nakliyat firması nakliyat işinin bir kamyon ve iki hamalla yürütülecek basit bir organizasyon olmadığını bu işi yapacak kişilerin eğitimli, donanımlı olması gerektiğini vurgular.

Mersin evden eve nakliyat firması taşımacılığı ambalajlı ve sigortalı yapar. Bütün eşyalarınız taşımadan önce güzel bir şekilde paketlenir. Taşıma işlemi yapılmadan önce eşyanın değeri üzerinden eşyalarınız sigortalanır. Böylece eşyalarınızın başına olası bir kaza geldiğinde eşyalarınızın tüm bedeli maddi olarak size ödenir.

Mersin evden eve nakliyat firması ise işlerini bir plan doğrultusunda yapar. Önce evinize ekspertiz gönderir. Ekspertiz eşyalarınızın durumunu analiz edip size uygun fiyat çıkarır. Anlaşma dahilinde ekibimiz önce eşyalarınızı sigortalar. Sonra güzel bir şekilde paketleme yapar. Montaj ekibimiz bütün beyaz eşya, dolap gibi eşyalarınızı zarar görmeyecek bir şekilde söker. Taşıma işleminden sonra aynı ekibimiz eşyalarınızın kurulum ve montajını yapar. Türkiye’nin her noktasına eşyalarınızı Mersin nakliyat firması ile taşıyabilirsiniz. Mersin ve ilçelerinde hizmet veren taşıma firması uzun yıllardır Mersin ilinin taşımacılık ihtiyacına cevap vermeye devam ediyor. Kısa zamanda taşımacılık filosunu arttıran firma memnun ettiği müşterilerinin referanslarıyla büyümeye devam ediyor.