Ev Taşıma Ekip İşidir

  1. Ev taşıma işi bir kamyon ve iki hamalla yapılabilecek bir iştir. Bu anlayışa sahip olan nakliyat firmaları yıllar boyu hep yerinde saymıştır. Nakliyat bir ekip işidir. Planlı bir çalışma gerekir. İyi organize olmak gerekir. Aksi taktirde arkanızda mağdur bir müşteri kitlesi bırakırsınız. Bir kimse bir daha sizinle çalışmak istemez. Sizinle çalıştığı için bin pişman olur. Yaşadığı olumsuzlukları eşine dostuna anlatır kötü reklamınızı yapar.

 

Mersin ilinde nakliyat işini ekip olarak görüp ardında mutlu müşteri bırakan firma sayısı bir elin parmak sayısını geçmez. Bu firmalar içinde en çok öne çıkan firma Mersin Evren evden eve nakliyat firmasıdır. Firma disiplinli çalışma politikası ile insanların nakliyat ihtiyacına sorunsuz cevap vermektedir.  Firma ekip çalışması ile işleri kolaylaştırır. Ekspertiz ekibi eşya taşıma ve fiyat analizi çıkartır. Ambalaj ekibi eşya paketleme ve sarma işini yapar. Taşıma ekibi eşyanızı hasarsız bir şekilde taşır. Sigorta ekibi zarar gören esyanızı tespit edip bedelini öder. Şöför ekibi esyanızı taşıyan aracı kazasız belasız güvenli bir şekilde taşır.

 

Mersin evden eve nakliyat firması Evren nakliyatta bir çok hizmet ücretsiz yapılır. Yani size taşıma için fiyat verikdikten sonra bir daha ekstradan fiyat çıkarılmaz. Tüm hizmetler bu fiyata dahildir. Ekspertiz için ücret ödeme yapmanıza gerek yoktur. Firma olarak bizi seçin ya da seçmeyin önemli değil. Ekip olarak evinize gelip eşya analizi yapıp fiyat çıkarma işini ücretsiz yapıyoruz.