Eğriçam Evden Eve Nakliyat

Mersin ilinin en gelişmiş bölgelerinden birisi Eğriçam bölgesidir. Modern yapılaşmanın hakim olduğu bölgede özellikle elit kesim insanlar oturmaktadır. Eğriçam nüfusu her geçen gün artmaya devam ediyor. Bölgenin en büyük sıkıntısı nakliyat ve taşıma konusudur. Bu sıkıntıları gidermek adına Mersin Evren Nakliyat firması olarak büyük azim ve hırsla çalışmaya devam ediyoruz.

Mersin Evren nakliyat firması olarak büromuz Mersin Mezitli ilinde olmasına rağmen Mersin ili ve ilçelerinin nakliyat ve taşımacılık ihtiyacına cevap vermeye çalışıyoruz. Kurulduğumuz günden itibaren hızla büyüyen firmamız her geçen yıl araç ve ekipman sayısını arttırmaya devam ediyor. Kaliteli nakliyat hizmetini uygun fiyata verebilmek adına ekipman ve çalışanları bünyesinde toplayan firmamız bugün Mersinde nakliyat konusunda en uygun tarifeyi uygulayan firma olarak bilinir.

Mersin Evren Nakliyat firması ambalajlı taşımacılık ilkesi ile eşyalarınızı zarar görmeden hijyenik taşımayı amaçlar. Bu amaçla eşyalarınızı taşımadan önce sigortalar. Eşyaların ambalaj ve paketleme işini bizzat kendi eli ile uzman ekibi ile yapar. Size de taşınmanın keyfini çıkarmak düşer. Ücretsiz ekspertiz, kurulum ve montaj gibi hizmetlerle taşınma maliyetlerinizi düşürerek yüzünüzü güldüren firmamız müşteri memnuniyet ilkesine göre hizmet vermektedir.

Mersin ili ve ilçelerinde yaşayan birisi iseniz nakliyat konusunda Mersin Evren nakliyat firmasını tercih edebilirsiniz. Eğriçam bölgesi nakliyat konusunda bize sonuna kadar güveniyor. Müşterilerimizden aldığımız güvenle büyümeye devam ediyoruz. Teşekkürler Eğriçam, Teşekkürler Mersin.