Büro ve Parça Eşya Taşıma

 

Mersin İli ve ilçelerinde hizmet vermeye başlayan Evren Nakliyat firmasında parça eşya taşımacılığı hizmeti vermeye başladık.  Birçok nakliyat firması parça eşya taşımacılığı konusunda size oldukça yüksek fiyat verebilir. Bunun temel sebebi iş yoğunluğundan dolayı aslında parça eşya taşımacılığı yapmak istememelerinden kaynaklanır.  Siz eşyalarınızın az olduğu için maliyetinin oldukça düşük olacağını düşünürsünüz. Nakliyat firmaları ise sonuçta eşyanız az da olsa araç gideceği yer için benzin yakacaktır. İşçiler 1 gün boyunca eşyanızı taşımak için vakitlerini vereceklerdir. Nakliyat maliyetleri yüksek olduğu için size yüksek fiyat çekmeleri normaldir.

Mersin Evren Nakliyat olarak bizde parça eşya taşımacılığına oldukça uygun fiyat teklifleri sunuyoruz. Çünkü küçük araçlarımız ve maaşlı çalışanlarımızla nakliyat maliyetlerini oldukça düşürdük. Eşyalarınızı dilerseniz sigortalı bir şekilde taşıyabiliriz. Olası kaza  durumlarında eşyalarınız kullanılamaz hale gelirse ve zarar görürse sigorta şirketi tarafından eşyalarınızın bedeli tarafınıza ödenir.

Mersin Evren Nakliyat firması olarak eşyalarınızı ambalajlı bir şekilde taşırız. Eşyanın az ya da çok olması taşıma kalitemizden ödün vereceğimiz anlamına gelmez. Eşyalarınız emanetimizdir. Mümkün olduğunca kısa sürede size verilen takvime ve saat aralığına uyularak uygun fiyat garantisi ile parça eşyalarınızı dilediğiniz yere taşıyabiliriz. Taşıma sonrası eşyalarınızın yerleşim ve montaj işinde de yanınızda olmayı kendimize borç bildik. Parça eşya taşıma konusunda pişmanlık yaşamamak adına Mersin Evren Nakliyat firmasını tercih edebilirsiniz.