Büro ve İş yeri Taşımacılığı Nasıl Yapılır ?

Mersin Evren Evden eve nakliyat firması olarak uzun yıllardır Mersin ili ve ilçelerinde yaşayan bölge halkının nakliyat hizmetlerini yürütüyoruz. Şehir içi, şehirler arası evden eve nakliyat işlerinin dışında parça eşya taşımacılığı ve büro iş yeri taşımacılığı işlerini yapıyoruz. İş yeri ve büro taşımak için özel olarak oluşturduğumuz ekibimiz kısa sürede eşyalarınızı güvenli bir biçimde uygun fiyata dilediğiniz noktaya taşıma gerçekleştirir.

İş yeri ve büro taşımada zamanlama oldukça önemlidir. Zamanlamada çıkacak sıkıntının o iş yeri için büyük sıkıntılar doğuracağının farkındayız. İş yerinin bir gün geç açılmasının müşteri kaybı ve kişide büyük ekonomik kayıplara neden olacağını biliyoruz. Bu yüzden ekip olarak kurulduğumuz günden bu yana sürekli işleri zamanında teslim etmeyi kendimize ilke edindik. İş takviminden ödün vermeden zamanında verdiğimiz süre içinde güvenli taşımacılık hizmeti veriyoruz.

Büro eşyaları taşımada oldukça titiz bir ekibimiz var. Eşyalarınızı taşıma öncesi sigortalıyoruz. Taşıma öncesi ambalaj ekibimiz büro malzemelerinizi ambalajlayıp taşıma yapıyor. Eşyaların temizliği ve hijyenik olması bizim için önemlidir. Taşıma sonrası hasarlara ve temizliğe oldukça önem veriyoruz. Bu yüzden ambalajlama ve sigortalama yapmadan hiçbir büro malzemesini taşımıyoruz.

Mersin Evren nakliyat firmasını büro ve iş yeri taşımacılığında aktif olarak kullanabilirsiniz. Eşyalarınız belirlenen gün ve sürede uygun fiyata garantili ve sigortalı bir şekilde taşınır. Hiçbir sorun yaşamadan gönül rahatlığı ile yeni mekanınızda çalışmalarınıza devam edebilirsiniz.