Anamur Evden Eve Nakliyat

Anamur Evden Eve Nakliyat

Evren nakliyat olarak Anamur ilçemizde bulunan nakliyat firmaları arasında hizmet kalitemizin yüksek olması ile öne çıkmayı başarmaktayız. Anamur evden eve nakliyat olarak müşterilerimizin %100 memnun olacakları bir taşınma deneyimi yaşamalarını sağlamaktayız. Taşınma sırasında eşyalarım zarar görecek mi endişesini işinde uzman bir ekip ile hizmet veriyor olmamız sayesinde ortadan kaldırmaktayız. İlçemizin sınırları içinde olduğu gibi diğer ilçelere taşınmanız sırasında da üstün kalitede hizmetimiz ile yanınızda yer almaktayız. Teknolojinin getirdiği bütün yenilikleri kullanmakta ve bu sayede taşınma sırasında sorun yaşanmamasını ve taşınma süresinin kısalmasını sağlamaktayız. Taşınma planınızı sizlerle birlikte yapmakta ve bunu da aksatmadan uygulayarak zaman kaybı yaşamanızı önlemekteyiz.

Sigortalı Nakliyat Hizmeti İle Müşterilerimizin İçlerinin Rahat Etmesini Sağlıyoruz

Taşınma sırasında Evren nakliyat olarak maksimum düzeyde önlemler almaktayız. Bu önlemleri almakla yetinmiyor ayrıca sigortalı nakliyat yaparak içinizin rahat etmesini sağlıyoruz. Verdiğimiz ücretsiz ekspertiz hizmeti ile eşyaların gerçek değerinden sigortalanmasını sağlıyoruz. Firma olarak eşyalarınızın korunması için paketleme ve ambalajlama hizmeti veriyoruz. Bu şekilde eşyaları uzman ekibimiz koruma altına almaktadır. Her eşya kendi cinsine uygun olarak paketlemekte kırılacak ve elektronik eşyalar için ekstra önlemler alıyor içleri köpüklü kutulara koyuyoruz. Eşyaların nakliyatını da içleri süngerle kaplanmış araçlarımız ile yapmaktayız. Araç filomuz oldukça geniştir ve bu araçları sürekli olarak yenilemekteyiz. Profesyonel sürücülerimiz de araçları mümkün olduğunca düzgün olan yollardan götürmekte ve eşyaların araç içinde sarsılmadan taşınmasını sağlamaktadırlar.

Asansörlü Nakliyat ile Taşınma Süresini Kısaltıyoruz

Kullandığımız modern yöntemler ile müşterilerimizi yoran ve strese sokan taşınma sürecinin en kısa sürede bitmesini sağlıyoruz. Son teknoloji asansörlerimiz ile asansörlü nakliyat yapıyoruz. Rezidanslar ve plazalar gibi çok katlı binaların üst katlarında oturan kişilerinde bu sayede sıkıntı yaşamadan taşınabilmelerini sağlıyoruz. Bina merdivenlerini ve asansörlerini kesinlikle kullanmıyor ve müşterilerimizin bu neden ile bina yöneticileri ile karşı karşıya gelmelerine izin vermiyoruz. Evren nakliyat olarak müşterilerimizin güvenilir nakliyat firması arayışına son veriyor ve onların memnun olacakları bir taşınma deneyimi yaşamalarını sağlıyoruz.

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir