Ambalajlı ve Sigortalı Taşımacılık

Ev taşımak kadar zor ve sıkıntılı bir süreç yoktur. Bu süreçte hem kişiler hem de eşyalar oldukça yıpranır. Her eşya taşıma işinden sonra eşyalarımızın ömrü kısalır. Taşıma sırasında yaşana kırılmalar ve çizilmeler canımızı oldukça sıkar. Bu gibi durumlarda nakliyat firması ile ciddi sorunlar yaşayabiliriz. Taşıma işleminin mutlaka ambalajlı ve sigortalı yapılmasına özen göstermeliyiz. Sigorta için söz yerine elinizde yazılı bir belge olmasına dikkat etmelisiniz. Bu anlamda Mersin Evren Nakliyat firması taşıma öncesinde tüm eşyalarınızın sigortasını yapar. Taşıma sırasında oluşabilecek kaza ve hasarları tarafınıza son kuruşuna kadar sigorta şirketi tarafından karşılanır.

Mersin Evren Nakliyat firması ambalajlama ekibi eşyalarınızın ambalajlanmasını sağlar. Böylece özellikle beyaz eşyaların çizilmeden hasar görmeden taşınması sağlanır. Koltuk ve oturma gruplarınız kirlenmeden hijyenik bir şekilde taşınmış olur. Asansörlü taşıma ile taşımacılıkta oluşabilecek kazalar minimum düzeye indirilir. Eşyalarınız kısa sürede taşınmasını istediğiniz yere taşınır.

Mersin Evren Nakliyat firması olarak eşyalarınız emanetimizdir. Eşyalarınızı ne kadar zor şartlar altında aldığınızı taşıma işi işini firmamıza verdiğiniz için eşyalarınız özenle taşınır. Taşıma sırasında oluşabilecek kazalarda ve eşyalarınız zarar gördüğünde sigorta şirketimiz devreye girerek eşyanızın yenisinin bedeli tarafınıza ödenir. Mersin Evren nakliyat firması olarak bir  hatamız olduğunda bunu karşılamak boynumuzun borcudur. Bu düşünce ile yıllardır hizmet veren firma Mersin ilinin nakliyat konusunda güvenilir yüzü olmaya devam ediyor.