Ambalajlama Teknikleri

Mersin Evren Evden eve nakliyat firması olarak işimizi ciddiye alan bir firmayız. Bu yüzden uzun yıllardır Mersin halkına kaliteli nakliyat hizmeti vermeye devam ediyoruz. Kurulduğumuz günden bu yana hizmet kalitemiz ve ağımız hızla genişliyor. Bizi seçen ve bizden memnun kalan müşterilerimizin referansları ile kısa sürede Mersin ili ve ilçelerinde en çok tanınan ve bilinen nakliyat firması haline geldik.

İnsanların Mersin Evren Evden Eve nakliyat firmasını seçmesinin bir çok haklı sebebi var. Bu sebeplerin başında hizmet kalitesini uygun fiyata sunması gelir. Mersin ilinde asansörlü, sigortalı, ambalajlı nakliyat hizmetini bizden daha uygun fiyata verecek başka firma olmadığını düşünüyoruz.

Eşyalarınız eşyalarımızdır diyerek eşyalarınızı kendi eşyamız gibi hassasiyet ve özen göstererek taşıyan firmamız müşteri memnuniyet ilkesine göre çalışmaktadır. Bu yüzden kurulum montaj ve ekspertiz gibi hizmetleri ücretsiz vermektedir. Ev taşımanın bir ekip işi olduğunu çok iyi bilen ve çok iyi bir ekip kuran firmamız taşıma öncesi taşıma sırasında ve taşıma sonrasında sizin en büyük yardımcınız olmaya devam ediyor.

Mersin ilinden Türkiye’nin tüm bölgelerine evden eve nakliyat firması veren firmamız Mersin Mezitli ilçesindeki büromuza hepinizi çay içmeye bekleriz. Nakliyat konusunda aklınıza takılan soru ve sorunlarınıza akılcı çözümler üretmek için güler yüzlü ekibimizle sizleri bekliyoruz.