Akdeniz Evden Eve Nakliyat

Mersin ilinin tarım bölgesi olarak bilinen bölgesi Akdeniz’dir. Bu bölgede Kazanlı, Huzurkent, Yenimahalle, Yenitaşkent, Karaduvar, Çilek Mahallesi gibi önemli semtler bulunur. Bölge Mersin ilinin kozmopolitik yapılı bölgelerinden birisidir. Bölge özellikle doğu göçmen vatandaşları çok barındırır. Bölgede tarım alanlarının ve fabrikaların yoğun olması bölgenin aşırı göç alıp nüfuslanmasını sağlamıştır. Serbest bölge ve limanın bu bölgede olması da bölgeyi önemli kılan unsurların başında gelir.

Akdeniz bölgesinin taşımacılık sektöründe en büyük tercihi Mersin Evren Nakliyat firması olmuştur. Mersin Akdeniz bölgesinden Türkiye’nin her noktasına taşımacılık yapan firma gelişmiş hizmet filosu ile Mersin halkının nakliyat ihtiyacını azimle karşılamaya devam ediyor. Uygun fiyat ve kaliteli hizmet felsefesi ile yola çıkan firma mutlu müşteri kitlesi ile her geçen gün adını duyurmaya devam ediyor.

Mersin Evren Nakliyat firması ücretsiz ekspertiz, ambalajlı taşımacılık, sigortalı taşımacılık, asansörlü taşımacılık, ücretsiz montaj ve demontaj hizmetleri ile nakliyat sektörüne damga vuran bir firma haline geldi. Verdiği çalışma takvimine sadık kalan ve müşterilerini bir an olsun yalnız bırakmayan firma nakliyat hizmetlerini her geçen gün arttırmaya devam ediyor.

Mersin Evren nakliyat şehir içi ve şehirler arası nakliyat ihtiyaçlarınıza uygun fiyat teklifi sunar. Nakliyat maliyetlerini oldukça düşüren firma Mersin ili içinde size en uygun fiyat teklifi sunacak firmadır. Ekipmanları ve maaşlı çalışanları ile nakliyat maliyetlerini oldukça düşük tutan firma bütçenizi sarsmadan eşyalarınızı güvenli bir şekilde dilediğiniz yere taşımak için bir telefonunuzu bekliyor.