Toroslar Evden Eve Nakliyat

Toroslar bölgesi Mersin’de Hastaneler bölgesi olarak bilinir. Mersin Şehir hastanesinin kurulması, otogarın bu bölgeye taşınması Toroslar bölgesini oldukça önemli kılmıştır. Bugün milyonluk şehir ulaşım ihtiyacı için Toroslar otogar bölgesini kullanır. Aynı şekilde milyonluk şehir sağlık sorunu için şehir hastanesini kullanır. Bugün Mersin Şehir hastanesi dünyanın sayılı hastanelerinden birisidir. Toroslar bölgesinin bu denli büyümesi bölgenin nakliyata olan ihtiyacını bir kat daha arttırdı. Mersin Evren Nakliyat firması olarak tüm Toroslar bölgesinin evden eve şehir içi ve şehirler arası nakliyat ihtiyaçlarını karşılıyoruz.

Mersin Toroslar bölgesinden Türkiye’nin en ücra köşesine kadar taşımacılık ve nakliyat hizmeti veren Mersin Evren nakliyat firması bugün Mersin’in en popüler nakliyat firması haline geldi. Disiplinli ve planlı çalışma stili ile müşteri memnuniyet ilkesine göre çalışan firma mutlu ettiği müşteri kitlesini arkasına alarak hızla büyümeye devam ediyor. Her geçen yıl araç ve hizmet ekipman sayısını arttıran firmamız bugün Mersin ilinin bütün bölgelerinde hizmet vermeye devam ediyor. İş nakliyatsa gözünüz kapalı olarak bize teslim edebilirsiniz.

Mersin Evren Nakliyat ilkeleri doğrultusunda hizmet veren bir firmadır. Müşteri memnuniyeti kaybetmektense para kaybetmeyi tercih eden firma nakliyat konusunda hiçbir masraftan kaçmaz. Aldığı parayı son kuruşuna kadar hak etmek için canla başla çalışır. Eşyalarınızı sigortalı ambalajlı bir şekilde özenerek taşır. Eşyalarınız eşyamızdır felsefesi ile sanki kendi eşyasını taşır gibisine işine sadık ve düzgün yapan firma bugün Mersin ilinde en çok tercih edilen nakliyat firması olmayı başarmış bir firmadır.