Taşımacılık Sektörüne Damgamızı Vuruyoruz

Mersin ili ve tüm ilçelerinde hizmet vermeye başlayan Evren evden eve nakliyat firması olarak ardımızda binlerce mutlu müşteri bırakmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Köklü firmamız deneyimli kadrosu ve ekipmanları ile Mersin ilinin nakliyat sorununa çözüm ürettik. Eğitimli çalışma kadromuzla profesyonel işler çıkartmaya devam ediyoruz.

Evden eve nakliyat, parça eşya taşıma, şehirler arası nakliyat, ofis taşımacılığı gibi konularda size yardımcı olmayı kendimize büyük bir borç bildik. Hizmetlerimizi bireysel boyut olmaktan çıkartıp kurumsal boyuta taşıdık.Kurumsal firma olarak hizmet vermeye devam ediyoruz. Ne yaptığını bilen belirlediği çalışma planına sadık kalan ekibimiz garantili ve sigortalı taşımacılıkla size hizmet vermeye devam ediyor.

Mersin Evren evden eve nakliyat firması olarak işlerimiz saat gibi tıkır tıkır işler. Bizleri aradığınızda ilk işimiz sizi evinizde eksper ekibimizle ziyaret etmek olur. Bu ziyaret aşamasında eşyalarınızın durumu analiz edilir. Eşyalarınızı taşıyacak araç, eşyalarınızın sigorta ve paketleme durumu, eşyaların taşıma maliyeti sizlere detaylıca sunulur. Anlaşma sağlandığı taktirde hızlı ve güvenli bir şekilde taşıma işlemi başlatılır.

Asansörlü taşıma ile eşyalarınız güvenli bir şekilde taşınması gereken yere taşınır. Kurulum, montaj, paketleme, ekspertiz gibi hizmetlerimizi ücretsizdir. Nakliyat ve taşımacılık konusunda sorun yaşamamak, eşyalarınızı güvenli bir şekilde taşımak istiyorsanız nakliyat konusunda halkalı evden eve nakliyat firmasına gözünüz kapalı güvenebilirsiniz.