Taşımacılık İşini Neden Bize Vermelisiniz?

 

Mersin evren nakliyat firması olarak evden eve nakliyat işini Mersin ili ve ilçelerinde neden bize vermeniz gerektiğini bu yazı dizimizde açıklayacağız. Pişmanlıklarınıza bir yenisini eklememek sorunsuz bir nakliyat hizmeti almak için Mersin Evren Nakliyatı tercih etmelisiniz.
1- UYGUN FİYAT: Maaşlı çalışanlar ve bünyemizde yer alan nakliyat ekipmanlarımızla nakliyat maliyetlerini minimum düzeye indirerek size nakliyat konusunda uygun fiyat vermeyi kendimize ilke edindik. Mersin ilinde nakliyat konusunda bizden daha uygun fiyat verebilecek başka bir nakliyat firması bulamazsınız.
2-GARANTİLİ VE SİGORTALI TAŞIMA: Taşıma öncesi tüm eşyalarınızı sigortalıyoruz. Böylece olası bir kaza durumunda eşyalarınız güvence altına alınmış oluyor. Kırılan, çizilen tüm eşyalarınızın bedeli sigorta şirketimiz tarafından tarafınıza bedeli tahsil edilir.
3-AMBALAJLI TAŞIMA: Taşıma işine önem veriyoruz. Bizim için önemli olan eşyayı bir yerden başka bir yere götürmekten ziyade eşyaların zarar görmeden temiz bir şekilde taşınmasıdır. Bu anlamda ambalaj ekibimiz titizlikle eşyalarınızı ambalajlar. Böylece eşyalarınız kirlenmeden ve zarar görmeden istediğiniz noktaya taşınır.
4-ASANSÖRLÜ TAŞIMA: Eşyalarınız asansör sistemi ile kısa sürede zarar görmeden istediğiniz noktaya taşınır. Asansör sistemi ile eşyalarınız sağa sola çarpmadan güvenli bir şekilde taşınır.
5-MONTAJ VE DEMONTAJ: Ekibimiz tüm montaj ve demontaj işlerini ücretsiz bir şekilde yapar. Böylece eşyalarınızın kurulum ve söküm işleri için ekstra ücret ödemenize gerek kalmaz.
6-MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ: Ekibimiz ardında mutlu müşteri kitlesi bırakarak her geçen gün büyümeye devam ediyor. Amacımız sizin mutlu olmanız. Bu amaçla nakliyat konusunda her zaman yanınızda yer almayı kendimize görev edindik. Taşıma öncesi, taşıma sırasında ve taşıma sonrasında desteğimizi hep üzerinizde tutmayı kendimize görev edindik. Eşyalarınızın kurulum ve yerleştirilmesinde en büyük yardımcınız olmayı hedefledik.