Sigortalı Taşımacılık

Mersin evden eve nakliyat firması olarak garantili ve sigortalı taşımacılık hizmeti veriyoruz. Sitemli ve organize bir şekilde çalışan firmamız bizimle iletişime geçmeniz halinde evinizde yerinde eşyanızın analizini yapıyor. Taşıma için gerekli bilgileri alıp size en uygun olacak şekilde fiyat tarifesi çıkartıyor. Fiyat tarifesi yanında eşyanızı hangi gün hangi saat aralığında taşınacağı gibi tüm hususlar bir plan dahilinde size iletiliyor. Anlaşma olması dahilinde ekip çalışmamıza başlıyor.

Mersin asansörlü taşımacılık firması olan Mersin Evren Nakliyat firması olarak evinizde eşyanızın ambalajlanıp paketleme işini elimizle yapıyoruz. Özenli bir şekilde paketlenen eşyalarınız asansörlü taşımacılık sistemi ile taşınmaya başlıyor. Taşınma işlemi kısa sürede güvenli bir şekilde hasarsız bir şekilde gerçekleşir. İşinin ehli taşıma uzmanlarımız eşyalarınızı kendi eşyası gibi özenerek dikkatli bir şekilde taşır.

Mersin sigortalı taşıma firması Mersin Evren nakliyat firması taşıma öncesinde tüm eşyanızın sigortasını yapar. Taşıma sırasında oluşabilecek tüm kazalara karşı gerekli önlem böylece alınmış olur. Taşıma sonrasında hasar tespit ekibi eşyalarınızı yerinde hasarını tespit eder. Zarar gören eşyalar sigorta şirketi kapsamında ödenir.

Mersin garantili taşıma şirketi olarak uzun yıllar Mersin halkının nakliyat konusunda yanında olduk olmaya devam edeceğiz. Mersin Mezitli ilçesinde bulunan ofisimize sizleri bekliyoruz. Nakliyat konusunda bizden fikir alabilir çayımızı içip bizimle tanışabilirsiniz.