Şehiriçi ve Şehirler Arası Nakliyat

 

Mersin Evren evden eve nakliyat firması olarak Mersin ilinden Türkiye2nin tüm bölgelerine şehir içi ve şehirler arası nakliyat hizmeti vermekteyiz. Kurulduğumuz günden bu yana hizmet kalitesinden ödün vermeden çalışan firmamız her geçen gün ekipman ve çalışan sayısını arttırarak hizmet ağını büyütmeye devam ediyor.

Mersin Evren evden eve nakliyat firması olarak mutlu müşteri kitlesine ancak uygun fiyat ve kaliteli hizmet vererek ulaşabileceğimizi biliyoruz. Bu yüzden nakliyat maliyetlerini düşürerek müşterilerimize uygun fiyat imkanı sunmaya çalışıyoruz. Tüm çalışan ve ekipmanları şirketimiz bünyesinde toplayarak nakliyatta uygun fiyat tekliflerinde bulunuyoruz. Mersin ilinde bizden daha uygun fiyat teklifinde bulunacak başka bir nakliyat firması yoktur.

Mersin Evren nakliyat firması olarak bizim çalışma takvimimiz vardır. Bu takvime sadık kalarak çalışırız. Taşıma öncesi ekspertiz ekibimiz evleri ücretsiz biçimde gezerek eşya analizi yapar. Eşya analizi, hangi araçlar taşıma, nakliyat maliyetleri ve sigortalama gibi işleri yapar. Taşıma öncesinde mutlaka eşyalar sigortalanır. Olası bir kaza durumunda eşyaların bedeli son kuruşuna kadar ödenir.

Mersin Evren nakliyat firmasında taşımalar sigortalı, ambalajlı, asansörlü yapılır. Taşıma sırasında hijyen kuralları dikkate alınır. Eşyalarınızın zarar görmemesi için gereken hassasiyet gösterilir. Ambalaj ekibimiz tüm eşyalarınızı ambalajlar. Böylece sorunsuz bir nakliyat hizmeti tarafınıza sunulmuş olur. Mersin ilinde Mersin Evren nakliyat firması varken nakliyat konusunda başka firma aramanıza gerek yoktur.