Şehir İçi ve Şehirler Arası Taşımacılık

Mersin Evren evden eve nakliyat firması olarak uzun yıllardır Mersin halkının şehir içi ve şehirler arası nakliyat ihtiyacına cevap vermeye çalışıyoruz. Kurulduğumuz günden bu yana mutlu müşteri kitlemizle hızla büyüyen firmamız hizmet ağını ve araç filosunu hızla arttırmaya devam ediyor. Nakliyat işinin uzmanlık ve beceri gerektirdiğini çok iyi bilen firmamız nakliyat konusunda birinci sınıf hizmet sunmaktadır. Hizmetleri sunarken uygun fiyat politikasından ödün vermeyen firmamız Mersin ilinde nakliyat konusunda en uygun fiyatı veren firma olma yolunda emin adımlarla yürümektedir.

Mersin Evren nakliyat firması olarak ücretsiz ekspertiz hizmeti ile eşyalarınızın analizini ücretsiz bir biçimde yapıp bizden uygun fiyat alabilirsiniz. Bizimle tanışmak hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için Mersin Mezitli ilçesinde yer alan büromuza da uğrayabilirsiniz. Büromuzda çayınızı yudumlarken size çalışma şeklimiz hakkında detaylı bilgiler sunabiliriz.

Mersin Evren nakliyat firması taşımada önce güvenlik ilkesine göre çalışır. Bu yüzden eşyalarınızı taşımadan önce sigortalar. Olası bir kaza durumunda eşyalarınızın bedeli sigorta şirketimiz tarafından karşılanır. Hayatın kazalarla ve süprizlerle dolu olduğunu iyi bilen firmamız olası tüm kaza durumlarına karşı eşyalarınızın güvenliğini işe başlamadan önce sağlar.

Mersin Evren Nakliyat firması asansörlü taşıma sistemi ile eşyalarınızı kısa sürede güvenli bir biçimde taşır. Asansör sistemi ile eşyalar minimum hasarla taşınır. Asansör sistemini bünyesinde barındıran firmamız size en uygun fiyat teklifini sunacaktır.