Neden Evren Nakliyat

Mersin ilinde evden eve nakliyat denilince akla ilk gelen firma Mersin Evren evden eve nakliyat firmasıdır. Her yıl bütçesinin % 25 ini reklama ayıran o kadar nakliyat firması varken Mersin Evren nakliyat firmasının öne çıkmasının sebepleri şunlardır:

1- Mersin ilinde asansörlü taşımacılık hizmeti veren ender firmalardan birisiyiz. Eşyalar güvenli bir biçimde kısa sürede hiçbir zarar görmeden istediğiniz noktaya özenle taşınır.

2- Çalışan ve ekipmznları bünyesinde toplayan firma verdiği hizmet kalitesine göre uygun fiyat politikası ile dikkat çekmektdir. Bugün Mersin ilinde bizden daha kalitli hizmet verip bu hizmeti ucuza verebilecek ikinci bir nakliyat firması bulamazsınız.

3- Her nakliyat firması gibi bizde bu işten para kazanmayı hedeliyoruz. Fakat para kazanmak adına hiçbir zaman ilkemizden taviz vermiyoruz. Hiçbir müşterimizi mağdur etmedik, zor durumda bırakmadık. İnsanların ihtiyacına cevap vermek onların işini kolaylaştırmak istedik. Aldığımız paranın hakkını vermeyi hedefledik. Bu yüzden hizmet verdigimiz her müşteri bizim reklam unsurumuz oldu. Bu yüzden kısa sürede Mersin halkının güvenini kazandık. Başarımızın altında yatan en önemli sır budur.

4- Ekspertiz hizmetini ücretsiz veriyoruz. Eşyalar yerinde analiz edilip size uygun fiyat ve çalışma takvimi çıkarıyoruz. Anlaşma dahilinde sistemli bir şekilde ekip çalışması yapardak eşyalarınızı profosyonel bir biçimde taşıyoruz.

5- Asansörlü taşıma, ambalajlı taşıma yaparak eşyalarınızın güvenli ve hijyenik bir şekilde taşımasını gerçekleştiriyoruz. Sigorta şirketimiz zarar gören tüm eşyalarınızın bedelini son kuruşuna kadar öder. Amacımız mağdur etmek değil memnun etmektir. Mutlu insanlar yaratmak firmamızın en temel amaçlarından birisidir.