Nakliyat Sektörünün Gülen Yüzü Evren Nakliyat

 

Akdeniz ilinin en gelişmiş illerinden birisi olan Mersin ilinde hizmet veren Nakliyat firmamız Mersin halkının taşımacılık konusunda kanayan yarasına parmak basmaya devam ediyor. Kurulduğu günden beridir firmamız müşteri memnuniyet ilkesine göre her geçen gün mutlu müşteri sayısı ile Mersin’de nakliyat konusunda öncü firma olmaya devam ediyoruz.

Mersin Evren nakliyat olarak uygun fiyata sorunsuz taşımacılık ilkesi ile yola çıktık. Bu anlamda Mersin ili ve ilçesinden Türkiye’nin tüm noktalarına ev taşıma, büro taşıma, parça eşya taşıma gibi nakliyat hizmetleri vermeye devam ediyoruz.

Mersin Evren nakliyat olarak ambalajlı taşımacılık hizmeti sunuyoruz. Eşyalarınızı evinizde güzel bir şekilde ambalajlayıp zarar görmeden hijyenik bir şekilde taşınmasını sağlıyoruz. Ambalajlı taşıma için ekstra bir ücret talep etmiyoruz. Ambalaj ekibimiz evinizdeki tüm eşyalarınızın ambalajlanmasını yaparak size büyük kolaylık sağlıyor.

Mersin Evren nakliyat firması olarak eşyalarınızı sigortalı bir şekilde taşıyoruz. Tüm eşyalarınızı kırılma, çizilme ve kazalara karşı sigortalıyoruz. Zarar gören eşyalarınız için pardon demek yerine eşyanızın bedelini ödüyoruz. Böylece eşyalarınız bizim taşıma güvencemiz altında taşınır. Olası bir kaza durumunda sigorta kapsamında tüm eşyalarınızın bedeli tarafınıza tahsil edilir.

Asansörlü taşımacılık sistemi ile eşyalarınız kısa sürede zarar görmeden kolayca taşınır. Eşyalarınızın asansörlü taşınması işlerin hızlı ve sağlıklı yürümesini sağlar.

Ücretsiz ekspertiz hizmeti ile eşyalarınızın durumu analiz edilir. Eşyalarınızın taşınacağı araç, gün ve ücret tespit edilip tarafınıza sunulur. Anlaşma dahilinde ekspertiz ekibimiz notunu alıp eşyalarınızı sigortalar. Paketleme ve ambalajlama ekibimiz eşyalarınızı paketleyip ambalajlar. Size verilen tarihte ve saatte eşyalarınız hızlı ve güvenilir bir şekilde taşınır.

Nakliyat konusu ciddi bir iştir. Bu konuda pişmanlıklar yaşamamak, taşınma işinizi kabusa çevirmemek adına Mersin Evren Nakliyat firmasını tercih edebilirsiniz.