Nakliyat Sektöründe Ekspertiz Ücretleri

Mersin Evren evden eve nakliyat firması olarak taşıma öncesi nakliyatı yapılacak eşyaları görmek için ekspertiz ekibimiz sizi ziyaret eder. Eşyalarınızı yerinde görerek bir çalışma planı hazırlar. Eşyaların hangi araçla taşınacağı, eşyaları asansörlü araçla mı asansörsüz araçla mı taşınacak, eşyaların sigorta bedeli gibi ince hesaplar ekibimiz tarafından yapılır. Taşıma maliyeti size ekspertiz tarafından çıkartılır. Paketleme ve ambalajlanmanın ekibimiz tarafından mı yoksa sizin tarafınızdan mı yapılacağı belirlenir. Ekspertiz için sizden ekibimiz herhangi bir ücret almaz.
Ekspertiz ekibimiz uzman bir ekiptir. Şimdiye kadar binlerce ev taşıma işi için ekspertiz hizmeti veren ekibimiz alanında eğitimli ve deneyimli kişilerden oluşur. Size en uygun fiyatı çıkartıp sizi mutlu edecek bir yaklaşımla ev taşıma konusunda en büyük yardımcınız olacaktır. Nakliyat sözleşmesi ekibimiz tarafından hazırlanır. Mutabık kalınan bütün maddeler size okunur. Belirtilen tarihte taşıma yapılır.
Uzun yıllardır hizmet veren Mersin Evren evden eve nakliyat firması olarak onlarca şube ve geniş bir çalışma filosuna sahibiz. Ekspertiz hizmetlerimizle gerek taşına öncesi gerek taşıma sonrası gerekse de taşımadan sonra sizi hiçbir zaman yalnız bırakmıyoruz. Birinci sınıf kalite taşıma ile ev taşıma sorununuza kesin çözümler üretiyoruz. Ne yaptığını bilen, planına sadık kalan ekibimiz taşımacılıkta kurumsal firma hizmeti vermeye devam ediyor.