Nakliyat Firmasından Beklenen Hizmetler

Mersin evden eve nakliyat firması olarak yıllardır Mersin halkının nakliyat ihtiyacına çözüm üretiyoruz. Bugün firma olarak Mersin’in en bilindik ve tanıdık firması olmamızın en büyük nedeni insanların nakliyat sektöründen neler istediğini çok iyi biliyor ve bu hizmetleri birinci sınıf kalitede veriyoruz. Mersin asansörlü taşımacılık firması olarak insanların nakliyat sektöründe beklentilerini şu şekilde sıralayabiliriz:
1- UYGUN FİYAT: Her taşınma müşteri için bir külfettir. Kişiler nakliyat firması araken bu hizmeti en uygun fiyata verebilecek firma arayışına girer. Mersin Evren Nakliyat firması fiyat konusunda müşterilerini üzmez. Mersin’de en uygun fiyata nakliyat hizmeti verir.
2- GARANTİ VE SİGORTA: İnsanlar yıllarca çalışıp çabalayarak elde ettikleri eşyaların taşıma esnasında zarar görmesinden korkar. İster ki eşyaları sorunsuz bir şekilde taşınsın. Taşıma esnasında oluşan hasarın bir özgür ile geçiştirilmesini istemez. Zararının karşılanmasını ister. Bu yüzden taşıma işlemini garantili ve sigortalı yapan firmaları tercih eder. Mersin Evren Nakliyat olarak müşterilerin eşyalarını taşırken kendi eşyamızı taşıyor gibi özen göstererek taşıyoruz. Taşıma öncesi öncesi tüm eşyaları sigorta kapsamına alıp taşıma esnasında oluşabilecek aksaklıkların önlemini almış oluyoruz. Eşyaların hasar görmesi halinde sigorta şirketimiz devreye girerek müşterinin zararı karşılanıyor.
3- PLANLI ÇALIŞMA: İnsanlar taşınmak istediği zaman bir an önce taşınmanın gerçekleşmesini ister. Eşyaları yerleştirsme ve yerleşmek nerden bakarsanız bir haftayı bulur. Bu yüzden ne kadar erken taşınırsa bu süreç o kadar erken biter. Geciken her saat insanın mağduriyeti artar. Bu anlamda bırakın günü saatin bile önemi var. Nakliyat firmalarının çalısma takvimine uyup sözlerinde durup belirlediği saatte eşyasını taşımasını ister. Mersin Evren Nakliyat olarak tüm bunların farkındayız. Bu yüzden çalışma takvimine uymayı ilke edindik. Bizden kaynaklanan bir aksilik olmaz. Gecikme yaşanırsa bizden değil başka nedenlerle olur. Ona da yapacak birşeyimiz yoktur. Size verdiğimiz gün ve saat aralığında eşyanız taşınır.